Wyniki meczów 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy [27-29 września 2019]

Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Orlęta - Zawisza (3:0)
Orlęta - Zawisza (3:0) Arkadiusz Wojtasiewicz
Wyniki i obsada sędziowska: 9. kolejka 3. ligi grupa II, 9. kolejka 4. i 8 kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej oraz meczów A klasy zaplanowanych na weekend 27-29 września 2019. Artykuł będzie na bieżąco aktualizowany.

4. liga kujawsko-pomorskiej - 9. kolejka

WYNIKI NA ŻYWO. STRZELCY, TABELA

Piątek (27.09)
Włocłavia Włocławek - Pogoń Mogilno 1:2 (0:1)
Bramki: Mateusz Dewil (90) - Filip Śliwiński (16), Wiktor Mrówczyński (81)
18 - Paweł Sarnowski

Bramka na 0:1 padła tak. Wideo

Sobota (28.09)
KS Sportis Łochowo - Lider Włocławek 1:2 (1:2)
Bramki: Stephane Bombelenga (26) - Rafał Burzyński (2), Robert Kowalczyk (36)
11 - Damian Dorn

Budowlany KS Bydgoszcz - Chemik Moderator Bydgoszcz 2:2 (1:2)
Bramki: Jan Chachuła (21), Szymon Dusza (84, wolny) - Bartosz Czyżewski (3), Paweł Michalski (32)
12 - Rafał Kosek

Lech Rypin - Chełminianka Chełmno 1:2 (0:0)
Bramki: Paweł Lewandowski (50) - Oskar Andrzejewski 2 (61, 88)
13 - Szymon Rutkowski

Unia Gniewkowo - Piast Złotniki Kujawskie 6:1 (3:1)
Bramki: Kamil Fajkowski 3 (3, głową, 12, 89, karny), Michał Piotrowski (20), Łukasz Waligóra (57), Bartosz Wilga (76) - Krystian Bleja (28)
15 - Dariusz Orzechowski

Sparta Brodnica - Notecianka Pakość 1:2 (1:1)
Bramki: Adam Reise (1) - Arkadiusz Makowiecki (42), Kamil Kala (90)
16 - Radosław Papierowski

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Zawisza Bydgoszcz 3:0 (1:0)
Bramki: Miłosz Sadowski 2 (5, 72), Karol Wienconek (77)
16 - Bydgoszcz (ul. Sielska 12) - Łukasz Zasada

Cuiavia Inowrocław - Kujawianka Izbica Kujawska 4:5 (1:1)
Bramki: Dariusz Słupski 3 (17, karny, 47, 73), Arsenii Protsyshyn (67) - Oleg Tabaka 3 (51, 61, 71), Łukasz Pietrzak (44), Bartłomiej Mielczarek (55)
16 - Piotr Wiśniewski

Niedziela (29.09)
Legia Chełmża - Pomorzanin Toruń 4:2 (2:0)
Bramki: Łukasz Belski (14), Paweł Zieliński (29), Rafał Etmański (68, karny), Miłosz Waszczuk (90) - Łukasz Witucki (47), Daniel Katerla (55)
15 - Sławomir Winiecki

Wideo. Bramki z meczu Włocłavii - Pogoń Mogilno 1:2

Trwa głosowanie...

Drużyna z jakiego podokręgu wywalczy mistrzostwo 4. ligi kujawsko-pomorskiej?

III liga, grupa 2 - 8. kolejka

Sobota (28.09)

Górnik Konin - Gwardia Koszalin 2:3 (0:2)
Bramki: Taras Jaworski (77), Zakrzewski (90) - Aleksander Silski (22), Keisuke Naki (25), Sebastian Ginter (90+3)
15 - Dawid Maciejewski

Bałtyk Koszalin - KP Starogard Gdański 0:0
15 - Marcin Wódkowski

Unia Janikowo - Jarota Jarocin 2:0 (2:0)
Bramka: Przemysław Kędziora 2 (14, 36)
15 - Mateusz Tarnawski

Świt Szczecin - KKS 1925 Kalisz 1:0 (0:0)
Bramka: Adam Nagórski (65, karny)
16 - Mateusz Bieszke

Sokół Kleczew - Grom Nowy Staw 1:1 (1:0)
Bramki: Sebastian Śmiałek (25, karny) - Jakub Banach (74, samobójcza)
16 - Bartłomiej Wiśniewski

Bałtyk Gdynia - Mieszko Gniezno 0:1 (0:0)
Bramka: Krzysztof Bartoszak (82)
19 - Piotr Pazdecki

Niedziela (29.09)
Radunia Stężyca - Nielba Wągrowiec 3:0 (0:0)
Bramki: Paweł Wojowski (57), Dawid Cempa 2 (82, 86)
15 - Paweł Maćkowiak

Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin 2:0 (0:0)
Bramka: Adrian Szynka (80, karny), Oskar Kozłowski (89)
15 - Łukasz Buda

Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg 0:4 (0:1)
Bramki: Grzegorz Piesio (7, 75), Dawid Retlewski (58), Marcin Trojanowski (71)
16 - Eliasz Pawlak

Czytaj także

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - 8. kolejka

Sobota (28.09)
Cyklon Kończewice - Unia Solec Kujawski 0:2 (0:0)
Bramki: Hubert Chołuj (48), Marcin Napierała (90+3)
Mecz w Solcu.
15 - Gerard Gólcz

Mustang Ostaszewo - Sokół Radomin 2:0 (2:0)
Bramki: Maciej Dudek (4), Mateusz Ciesielski (21)
15 - Krzysztof Kanclerz

Radzynianka Radzyń Chełmiński - Unia Wąbrzeźno 7:1 (3:0)
16 - Piotr Siewierski

Wda Świecie - Polonia Bydgoszcz 2:3 (1:2)
Bramki: Vadym Hodlevskyi (39 samobójcza), Wojciech Ernest (67) - Sebastian Pacek 2 (33, 44), Rafał Kubacki (50)
16 - Grzegorz Sosnowski

Promień Kowalewo Pomorskie - Start Eco-Pol Pruszcz 2:5 (1:3)
Bramki: Kamil Wieczorkowski (13), Danylo Markus (69) - Mateusz Szulc (23), Fabian Chabowski 2 (25, 43), Marcin Wanat (55), Jakub Środa (70)
16 - Andrzej Sobieszczyk

Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Krajna Sępólno Krajeńskie 0:4 (0:2)
Bramki: Dominik Fierek (4), Damian Rybacki (19), Bartosz Burkiewicz (80), Dominik Bonk (89)
16 - Maciej Lanckowski

Niedziela (29.09)
Olimpia II Grudziądz - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 1:0
14 - Sławomir Radzik

Elana II Toruń - Flisak Złotoria 3:0
Bramki: Przemysław Mycan 2, Damian Lenkiewicz
18 - Mikołaj Kamzelewski

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II - 8. kolejka

WYNIKI NA ŻYWO. STRZELCY. TABELA
Sobota (28.09)

KS Prisma Dent Brzoza - Gopło Kruszwica 4:2 (3:1)
11 - Mariusz Burda

Łokietek Brześć Kujawski - Goplania Inowrocław 3:2 (0:1)
11 - Marek Semrau

Mień Lipno - Ziemowit Osięciny 6:1 (3:0)
15 - Mateusz Wróblewski

Kujawianka Strzelno - Szubinianka Szubin 3:5 (1:1)
16 - Tomasz Szpunar

Wisła Dobrzyń n/Wisłą - LTP Lubanie 1:2 (0:1)
16 - Łukasz Bania

Lubienianka Lubień Kujawski - GKS Baruchowo 3:2 (1:2)
16 - Daniel Błaszczyk

Dąb Barcin - Noteć Łabiszyn 4:1 (2:0)
16 - Dawid Błażejczyk

Niedziela (29.09)
Kujawiak Kowal - Zdrój Ciechocinek 3:1 (2:1)
16 - Piotr Wysocki

A klasa grupa I Bydgoszcz - 7. kolejka

Sobota (28.09)
GLKS Dobrcz Wudzyn - Victoria Niemcz 4:0 (2:0)
Bramki: Mateusz Modrzejewski (6), Kamil Muszyński (28), Paweł Januszkiewicz 2 (83, 88)
15 - Marcin Modry

Sparta Przysiersk - Kamionka Kamień Krajeński 6:1 (3:0)
Bramki: Marian Kasperski 2 (12, 20), Maciej Cerajewski (24), Wojciech Rzeźnik (49), Wojciech Wiśniewski (71), Marcin Janus (90+2) - Łukasz Tomasz (57)
16 - Paweł Wojtysiak

Gwiazda Parkmar Inkaso Bydgoszcz - Rawys CEO Raciąż 4:3 (1:0)
Bramki: - Tobiasz Mocek 2, Daniel Pril
16 - Adam Drozdek

Grom Więcbork - Start Warlubie 2:1 (2:0)
Bramki: Andrzej Bilicki (20), Damian Koniszewski (28) - (64, karny)
16 - Bartosz Hak

Grom Osie - Victoria Koronowo 2:2 (2:1)
Bramki: Adam Kolmajer (6), Borys Modracki (43) - Damian Stasikowski (38), Maciej Górzyński (48)
16:30 - Radosław Orzechowski

Fala Świekatowo - LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska 4:7 (3:4)
Bramki: Dawid Chojnacki (7), Miłosz Brzeziński (20), Dawid Kapela 2 (29, 79) - Franciszek Kociniewski (31), Dawid Sarnowski (33), Bartłomiej Siewert (35), Dawid Sarnowski (44), Jakub Szugajew (49), Dawid Murawski (74), Marcin Błaszak (78)
16.30 - Bogdan Jarosz

Niedziela (29.09)
Cis Joltex Cekcyn - Tucholanka Hydrotor Tuchola 1:3
Bramki: - Dariusz Krygowski, Krzysztof Budzyński, Mateusz Renkiewicz
11 - Maciej Banasiak

A klasa grupa II Bydgoszcz - 7. kolejka

Sobota (28.09)
Victoria Kołaczkowo - Zagłębie Piechcin 2:2
12 - Bartosz Kaczyński

Piast Kołodziejewo - Pałuczanka Żnin 3:2 (1:1)
Bramki: Stanisław Ciejek (31), Tomasz Gilas (65), Piotr Łabuszański (72) - (62), (38)
15:30 - Jarosław Klein

Niedziela (29.09)
Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - Zootechnik Kołuda Wielka 0:3 (0:2)
Bramki: Pluciński (9), Skoczyński (41), Prosianowski (63)
14:30 - Sławomir Mąka

Noteć Inowrocław - Noteć Gębice 2:0
15 - Mateusz Mrówczyński

Pogoń II Mogilno - Znicz Rojewo 1:0
15 - Bartosz Hebda

Spójnia Białe Błota - Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia
15 - Łukasz Rogowski

Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Mikrus Szadłowice
16 - Radosław Kaczorowski

A klasa grupa Toruń - 6. kolejka

Sobota (28.09)

Legia Osiek - Victoria Lisewo 2:11
11 -

Drwęca Golub Dobrzyń - Stal Grudziądz 9:1
15:30 - Szymon Osieczak

Wojownik Wabcz - LZS Świedziebnia 4:3 (2:2)
Bramki: Bartosz Grendzicki (25), Rafał Golarz (31), Szymon Szymański 2 (71, 86) - Daniel Brzóska (28), Arkadiusz Juchnowski (30), Daniel Brzóska (67)
16 - Patryk Gryckiewicz

Węgrowianka Węgrowo - Orzeł Głogowo 3:2
16 - Mateusz Siemiątkowski

Błękitni Podwiesk - Victoria Czernikowo 1:4 (0:1)
Bramki: (28) - Mateusz Wróblewski (55), Dariusz Adamski (79), Mateusz Maślewski (80), Dawid Bochuciński (89)
16 -

Niedziela (29.09)
Zamek Bierzgłowski - Pogrom Zbójno
11 - Wojciech Wyka

Wisła Grudziądz - Unislavia Unisław
17 - Karol Zygadlewicz

A klasa grupa I Włocławek - 7. kolejka

TABELA A KLAS. ZDJĘCIA Z MECZU KUJAWY - MGKS

Sobota (28.09)
Orzeł Służewo - Lech Dobre 1:5 (1:1)
Bramki: Mateusz Królak (26) - Jakub Skonieczka 2 (18, 84), Kacper Szporka (64), Marceli Dolata (68), Paweł Gotówka (74)
14 - Tomasz Perliński

Piast Bądkowo - Sadownik Waganiec 2:0 (0:0)
Bramki: Bartłomiej Budziszewski (75, karny), Jakub Chojnacki (90+2)
16 - Maciej Górczyński

Start Stawki - Unia Choceń 4:1 (2:0)
Bramki: Filip Krzyżanowski 2 (17, 43) - Angelo Stawki (47), Marek Błaszczyk (81) - Hubert Machalski (61)
16:15 - Damian Ruczewski

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Wzgórze Raciążek 3:2 (1:1)
Bramki: Szymon Baranowski (44), Seweryn Hełminiak 2 (50, 71) - Stanisław Chojnacki 2 (18, 82)
16:50 - Rafał Jankowski

Niedziela (29.09)
Kujawy Kozy - MGKS Lubraniec 1:1 (1:0)
Bramki: Mateusz Wojciechowski (44) - Jakub Pietrzak (50)
11, Piotrków - Mateusz Tybińkowski

Tęcza Topólka - Orlęta II Aleksandrów Kujawski 7:0 (3:0)
Bramki: Michał Ściślewski (19), Dawid Stawicki (30), Krzysztof Kosiński (34), Patryk Czarnecki (47), Daniel Komorowski 2 (68, 75), Dawid Stawicki (70)
14 - Marcin Koziorowicz

A klasa grupa II Włocławek

Sobota (28.09)
Victoria Smólnik - Grot Kowalki 8:2 (3:1)
Bramki: Piotr Janowski 2 (28, 70), Maksymilian Kacprzyk 3 (35, 68, 80, głową), Kamil Falkowski 3 (42, 50, 58) - Karol Pawelec (32), Andrzej Rutkowski (85)
16 - Mariusz Pyszorski

GKS Fabianki - Kujawiak Kruszyn 0:6 (0:1)
Bramki: Rafał Bobrowski (25), Lucjan Jaroszewski (55), Mateusz Jędrzejewski 3 (64, 72, 75), Mateusz Szejbach (87).
16 - Krzysztof Budzinski

Wiślanin Bobrowniki - UKS SMS Włocławek 6:0 (2:0)
Bramki: Konrad Strużyna (21), Piotr Frej (40), Daniel Wichrowski (47), Adrian Surmacki (61), Jakub Domagalski (82), Konrad Sobolewski (83)
16 - Łukasz Woźniak

Niedziela (29.09)
Skrwa Skrwilno - Tłuchowia Tłuchowo 1:1 (0:0)
Bramki: Jakub Fałdowski (83) - Przemysław Budka (67)
13 - Sebastian Szubski

Wicher Wielgie - Skompensis Skępe 3:1 (1:1)
Bramki: Kacper Krajewski 2 (32, 60), Dariusz Jesionowski (70) - Marcin Nadrowski (43)
14 - Michał Słupecki

Widzisz błąd, masz informacje o meczach. Daj znać w komentarzach lub telefonicznie: 519 503 679. Messenger
Aby odświeżyć - kliknij F5.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3