https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wypadek na obwodnicy Lublina. Zderzenie ciężarówki i samochodu osobowego. Jedna osoba zginęła

lub
Łukasz Kaczanowski
Wypadek na obwodnicy Lublina między węzłami Lublin Rudnik i Lublin Tatary. Ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym. Jedna osoba zginęła, dwie zostały ranne. Droga jest zablokowana.

Jak nas poinformował kom. Andrzej Fijołek, wg wstępnych ustaleń policjantów bmw wyprzedzało ciężarowego dafa i wtedy strzeliła opona w ciężarówce. Oba samochody zjechały na pobocze. Jadący za nimi osobowy hyundai wyhamował, bo kierowca zauważył leżące na jezdni fragmenty opony. Zatrzymał się na prawym pasie ruchu. Wtedy uderzyła w niego z tyłu ciężarówka volvo. Siła uderzenia była bardzo duża, auto osobowe zostało zmiażdżone. W środku znajdowały się trzy osoby. Jedna z nich, kobieta, poniosła śmierć, dwie pozostałe zostały ranne.

Do wypadku doszło we wtorek około godz. 17. Droga w kierunku Chełma jest w tej chwili zamknięta. Wyznaczono objazd przez Lublin. Utrudnienia w ruchu potrwają przynajmniej kilka godzin. Na miejscu są wozy straży pożarnej i pogotowia ratunkowego.

Po godz. 22.30 służby drogowe poinformowały, że przywrócono normalny ruch na DK12.

Komentarze 8

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

u
uwaga
HIENA W AKCJI !!!!!!!!!!
G
Gigi
Taaa, BMW a na zdjęciu Hyunai...
l
lube3
Jeżdżąc po obwodnicy widzę jak ciężarówki jadą z prędkością znacznie powyżej 80 km/godz.. W mieście / terenie zabudowanym / tam gdzie jest podwyższenie do np; 70 km/godz. ciężąrówki powinny jeździć 50 km/godz. a jak jeżdżą sami widzicie , tak samo na drogach poza terenami zabudowanymi ciężarówki mogą jeździć z prędkością max 70km/godz. a jak jeżdżą sami widzicie. To jest główna przyczyna tragedi na drogach związanych z ciężarówkami powyżej 3.5 t.
W Lublinie codziennie na al. Solidarności pojawiają się znaczne ilości ciężarówek powyżej 3.5 t i policja nie reaguje , bo zakaz jest oczywisty.
k
krak
a w jakim byla stanie? wlasciciel ciezarowki jeszcze chcial jeden sezon pojezdzic?
w
wypadeksek
Rodzinę zmarłej Pani lub osoby podróżujące hyundaiem bardzo proszę o kontakt [email protected]
w
wypadek.gosc
Rodzinę zmarłej Pani czy osoby podróżujące w hyundaiu bardzo proszę o kontakt [email protected]
J
Jan
dopasujesz twarz do nazwiska npst. przedstawionego wizerunku?
A
ADWo Kat
RODO
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska