https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wypadek na trasie Tuchola - Mały Mędromierz. Trzy uszkodzone auta. Jedna osoba w szpitalu 

Anna Klaman
Trasa Tuchola - Mały Mędromierz i trzy uszkodzone auta. Zaczęło się od chwili, gdy audi uderzyło w drzewo
Trasa Tuchola - Mały Mędromierz i trzy uszkodzone auta. Zaczęło się od chwili, gdy audi uderzyło w drzewo Fot. OSP Gostycyn
Wczoraj, 3 stycznia 2021 r. wieczorem, na trasie Tuchola - Mały Mędromierz doszło do dwóch wypadków. Najpierw audi uderzyło w drzewo - 22-latka z gminy Kęsowo przewieziono do szpitala. Potem w opla, którego kierująca wyszła sprawdzić, co się wydarzyło, wjechał mercedes. 

Zobacz wideo: Czego szukaliśmy w Internecie w 2020 roku?

Na drodze było ślisko. Jak informowali strażacy z OSP Gostycyn, zostali wysłani do zdarzenia na trasie Tuchola -Mały Mędromierz. Na miejscu zastali trzy uszkodzone auta. Ochotnicy podają, że dwie osoby z audi trafiły do szpitala na obserwację. 

Trwa głosowanie...

Czy grasz w Lotto?

O podanie więcej szczegółów prosimy mł. asp. Bartosza Wiese, oficera prasowego KPP w Tucholi. 

- Audi uderzyło w drzewo - informuje. - Na to zdarzenie najechała kierująca oplem, włączyła światła awaryjne. Zatrzymała się na swoim pasie ruchu i podeszła zobaczyć, co się wydarzyło, by wezwać służby porządkowe i medyczne. W tym czasie z naprzeciwka jechał mercedes, który ominął audi i wjechał w opla, w którym na szczęście nie było kierującej. 

Wiese podaje również, że do szpitala przewieziono 22-latka z audi, a 19-letniego kierowcę mercedesa, który podczas omijania audi nie dostosował prędkości do warunków  i uderzył w stojącego na jego pasie opla, ukarano mandatem za wykroczenie. 

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Pozostałe

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska