https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wypadek w Zbicznie. Auto zatrzymało się na drzewie, 20-latka w szpitalu

(kat)
Kierująca audi A6 20-letnia mieszkanka podbrodnickiej miejscowości nie dostosowała prędkości do warunków drogowych, straciła panowanie nad pojazdem i bokiem auta uderzyła w drzewo.
Wypadek w Zbicznie. Auto zatrzymało się na drzewie, 20-latka w szpitalu

Załoga karetki pogotowia przewiozła kobietę do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. Badanie alkotestem nie wykazało w organizmie kobiety alkoholu.

- Zima to najtrudniejszy okres dla kierowców. Na drogach zalega śnieg lub błoto pośniegowe. Droga hamowanie wydłuża się o kilka, a nawet kilkaset metrów - przypomina Agnieszka Łukaszewska, rzecznik brodnickiej policji.

Policjanci zwracają się z apelem do wszystkich kierowców o ostrożność i dostosowanie prędkości do warunków pogodowych! Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje, swoich bliskich, z którymi podróżujemy, ale pamiętajmy też o innych uczestnikach ruchu drogowego!

Wypadek w Zbicznie. Auto zatrzymało się na drzewie, 20-latka w szpitalu

Najlepsze artykuły za jednym kliknięciem. Zarejestruj się w systemie PIANO już dziś!

Komentarze 9

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

D
Daniel
rozjeb.ła sie ta mistrzyni kierownicy ze wsi!! drzewko całe!! podobno, w skutek walnięcia, klepy pod sufitem, jej się ustawiły!!

żeby Ciebie przypadkiem nie musieli poskładać
K
Kubek
samochodu szkoda

Przygłupie. Ciekaw jestem czy tez będziesz żałował auta jak rozbiłby sie ktoś z Twoich bliskich. Pomysl zanim cos napiszesz. Ewentualnie zapytaj mamę. Chyba że jest tak samo głupia jak Ty.
a
antekodm@ciarów
rozjeb.ła sie ta mistrzyni kierownicy ze wsi!! drzewko całe!! podobno, w skutek walnięcia, klepy pod sufitem, jej się ustawiły!!
Pamiętaj przygłupie o tym że ten nie popełni błędu co nic nie robi, ty zapewne do nich należysz pokrako umysłowa.
n
natalka
a szpital który? może psychiatryczny by się przydał? MISS rozbitego audi:p
G
Gość
samochodu szkoda
G
Gość
Nie ważne czym się jedzie. Ważne są umiejętności i jazda z głową. Jak jest śnieg to się nie hamuje ostro, bo efekty są jak widać.
G
Gość
Nie ważne czym się jedzie. Ważne są umiejętności i jazda z głową. Jak jest śnieg to się nie hamuje ostro, bo efekty są jak widać.
M
Marek
Sytuacja na drogach to jedno. Co innego umiejętności jazdy. Wielu młodych kierowców robi prawko latem. Nie wiedzą jak, nie mieli okazji jeździć zimą, po śniegu, lodzie. I potem panikują, wciskają hamulec, kręcą kierownicą i skutki są jak widać. Auto robite. Dobrze, że dziewczynie nic się nie stało...
G
Gość
Pogoda jest jaka jest. Trzeba mocno uważać. Druga sprawa to porządek na drogach. Ulice w wielu miejscowościach nie są dobrze odśnieżone. Na krajowych odcinkach dróg jest ok, bo ruch aut jest spory. Na powiatowych, gminnych, mniej uczęszczanych nikt nie rozjeździ śniegu tak szybko. Spychy nie jeżdżą zbyt często, gdzieniegdzie posypie się piachem i już.
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska