Zagłębie Piechcin - Burza Nowa Wieś Wielka [zdjęcia]

Mirosław Woźniak
Zagłębie Piechcin  -  Burza Nowa Wieś Wielka  0:0Po porażce w Barcinie miejscowe Zagłębie podejmowało na własnym boisku Burzę Nową Wieś Wielką. Wszyscy zebrani na trybunach kibice liczyli na zdobycie kompletu punktów. Przez całe spotkanie podopieczni Piotra Marcisza dominowali na boisku. Goście cofnięci broniąc własnej bramki ograniczali się do gry z głębokiej kontry. W pierwszych czterdziestu pięciu minutach Zagłębie stworzyło sobie trzy - cztery sytuacje, które powinny zakończyć się zdobyciem prowadzenia. Cóż z tego kiedy piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do bramki. W drugiej odsłonie było podobnie kolejne zmarnowane sytuacje nie dawały nadziei na strzelenie bramki.  Po 90 minutach gry rozczarowani kibice opuszczali boisko.(mw)Zobacz także: Pałuczanka Żnin na własnym boisku pokonała Mikrusa Szadłowice [zdjęcia] "Niedziela bez handlu" - zwiastun nowego filmu katastroficznego hitem w sieciDzień Dobry TVN
Zagłębie Piechcin - Burza Nowa Wieś Wielka 0:0Po porażce w Barcinie miejscowe Zagłębie podejmowało na własnym boisku Burzę Nową Wieś Wielką. Wszyscy zebrani na trybunach kibice liczyli na zdobycie kompletu punktów. Przez całe spotkanie podopieczni Piotra Marcisza dominowali na boisku. Goście cofnięci broniąc własnej bramki ograniczali się do gry z głębokiej kontry. W pierwszych czterdziestu pięciu minutach Zagłębie stworzyło sobie trzy - cztery sytuacje, które powinny zakończyć się zdobyciem prowadzenia. Cóż z tego kiedy piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do bramki. W drugiej odsłonie było podobnie kolejne zmarnowane sytuacje nie dawały nadziei na strzelenie bramki. Po 90 minutach gry rozczarowani kibice opuszczali boisko.(mw)Zobacz także: Pałuczanka Żnin na własnym boisku pokonała Mikrusa Szadłowice [zdjęcia] "Niedziela bez handlu" - zwiastun nowego filmu katastroficznego hitem w sieciDzień Dobry TVN Mirosław Woźniak
Po porażce w Barcinie miejscowe Zagłębie podejmowało na własnym boisku Burzę Nową Wieś Wielką.