Zawisza Bydgoszcz - Unia Swarzędz - zapis relacji na żywo. Świetny mecz naszych!

Jakub Stykowski
Zawisza Bydgoszcz - Unia Swarzędz.
Zawisza Bydgoszcz - Unia Swarzędz. Arkadiusz Wojtasiewicz
W meczu 4. kolejki trzeciej ligi piłkarskiej Zawisza Bydgoszcz podejmował Unię Swarzędz. Niebiesko-czarni pewnie pokonali rywala - 4:0.

Zawisza Bydgoszcz - Unia Swarzędz 4:0 (2:0)

Bramki: Koziara (9,41), Urbański (53), Żylski (65).
ZAWISZA: Mich.Oczkowski - Mat.Oczkowski, Urbański, Paliwoda, Nowak - Mielcarek (77. Wędzelewski) - Żylski (77. Fellipe), Dahms (70. Sochań), Koziara, Rugowski (70. Chachuła) - Falciano (56. Okuniewicz).

Zawisza Bydgoszcz - Unia Swarzędz na żywo

Relacja z meczu 4. kolejki trzeciej ligi piłkarskiej.
20:5021.08.2022

20:4721.08.2022

W ostatniej sekundzie meczu Sochań został ukarany jeszcze żółtą kartka. Sędzia zakończył mecz - 4:0 dla Zawiszy.

20:4221.08.2022

86'

Okuniewicz wywalczył piłkę w środku pola i zagrał prostopadle w kierunki Chachuły. Bramkarz Unii przez moment był nieco zdezorientowany w tej sytuacji, ale ostatecznie schwytał tę piłkę. Po chwili po drugiej stronie boiska uderzał Paczyński, ale bardzo niecelnie.

20:4121.08.2022

85'

W ostatnich minutach to goście przeważają. Są częściej przy piłce i próbują zdobyć honorową bramkę. Są jednak nieprecyzyjni w końcowych fazach akcji.

86'

Zawisza ruszył do kontrataku. W końcowej fazie akcji Fellipe oddał strzał z około 20. metra, ale nie zaskoczył on bramkarza Unii.

20:3921.08.2022

83'

20:3021.08.2022

75'

20:2621.08.2022

70'

Prawą stroną w pole karne wdzierał się Czapliński. Oddał strzał z 15. metra, ale posłał piłkę obok bramki. Jak się później okazało, była to jednak ostatnia szansa na zdobycie dziś bramki. Został on bowiem zmieniony po tej akcji. W tym samym momencie dwóch zmian dokonał też szkoleniowiec Zawiszy. Na boisku widzimy teraz Sochania i Chachułę.

20:2421.08.2022

68'

Kolejna szybka akcja Zawiszy i szansa na zdobycie piątej dziś już bramki. Kustosz obronił jednak strzał Żylskiego.

20:2121.08.2022

65'

4:0 dla Zawiszy! Po wrzutce w pole karne "główkował" Okuniewicz. Bramkarz gości efektownie obronił ten strzał, ale dobitka Żylskiego była już skuteczna.

20:2021.08.2022

64'

Płaski i szybki strzał Korka. Oczkowski nie musiał jednak interweniować, bo gracz Unii posłał piłkę obok bramki.

20:1721.08.2022

61'

Koziara efektownie dośrodkowywał w pole karne, ale nikt nie zamknął tej akcji. Najbliżej tego był Piotr Okuniewicz, który w międzyczasie zastąpił Falciano.

20:1621.08.2022

59'

Z 20. metra uderzał Szymankiewicz, ale piłka odbiła się od jednego z bydgoskich obrońców. Po chwili kolejny strzał gości, ale piłka poszybowała obok bramki strzeżonej przez Oczkowskiego.

20:0921.08.2022

53' - 3:0

Zawisza prowadzi już 3:0! Po wspomnianej wcześniej akcji niebiesko-czarni egzekwowali rzut rożny, a piłkę w bramce umieścił Urbański.

20:0821.08.2022

52'

Koziara wyszedł wysoko do bramkarza, a ten popełnił błąd. Po zamieszaniu do piłki dopadł Falciano, ale jeden z graczy Unii wybił piłkę zmierzającą do pustej bramki.

20:0721.08.2022

51'

Spokojny początek pierwszej połowy.

20:0121.08.2022

46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu. W zespole gości doszło do dwóch zmian. Trener Piotr Kołc desygnował natomiast do walki skład z pierwszej części meczu.

19:5121.08.2022

Sędzia zakończył pierwszą połowę. Zawisza prowadzi 2:0 po bramkach Macieja Koziary. Bydgoszczanie grają dziś bardzo pewnie. Są dobrze zorganizowani w obronie i spokojnie próbują konstruować akcje ofensywne. Goście tylko przed stratą próbowali stwarzać zagrożenie, później już nie mieli pomysłu na sforsowanie obrony gospodarzy.

19:4521.08.2022

44'

Po zagraniu Koziary z rzutu wolnego, uderzał Paliwoda. Strzał był jednak niecelny.

19:4221.08.2022

41' - 2:0 dla Zawiszy!

Zawisza podwyższa prowadzenie. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się Maciej Koziara.

19:3721.08.2022

37'

Walkowiak zagrał z rzutu wolnego w pole karne, ale piłkarze Zawiszy byli w tej sytuacji bardzo dobrze zorganizowani w defensywie.

19:3621.08.2022

35'

Okres walki głównie w środku pola, choć aktywniejsi w tej rywalizacji są piłkarze Zawiszy.

19:2821.08.2022

29'

Żółta kartka dla Neumanna za faul na Rugowskim. Po wrzutce z wolnego bliski dojścia do piłki był Paliwoda, ale arbiter odgwizdał spalonego.

19:2621.08.2022

26'

Bramkarz gości sparował piłkę na rzut rożny po strzale jednego z zawiszan.

19:2421.08.2022

24'

Na tablicy świetlnej wynik 1:0 dla Zawiszy, a z trybun słychać głośny doping "Zawisza gol, Zawisza gol...".

19:2221.08.2022

21'

Ładnie zapowiadała się ta akcja piłkarzy Unii. W jej finalnej fazie Szymankiewicz uderzył z dystansu, ale bardzo niecelnie.

19:1921.08.2022

18'

Były brawa kibiców za decyzję, ale wykonanie było bardzo nieprecyzyjne. Tak można ocenić strzał Mielcarka z dystansu.

19:1721.08.2022

16'

Paczyński do Walkowiaka, a ten uderzył z 20. metra. Oczkowski popisał się jednak efektowną, a co ważniejsze i skuteczną interwencją.

19:1521.08.2022

14'

Zawisza chce iść za ciosem. Zaczął kontrolować sytuacje na boisku i dąży do podwyższenia wyniku. Przed bydgoszczanie egzekwowali rzut rożny, ale nic z tego nie wyszło.