https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zbliżają się Dni Honorowego Krwiodawstwa. Będzie zbiórka krwi w Bydgoszczy

JPL
Warto w piątek oddać krew.
Warto w piątek oddać krew. Grzegorz Dembinski
Krwiobus będzie stał na pl. Wolności w najbliższy piątek między godz. 12 a 17.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy zaprasza na zbiórkę krwi, którą zaplanowano na najbliższy piątek (20.11) w godz. 12-17 w ambulansie ustawionym na placu Wolności w Bydgoszczy. Warto iść i oddać krew. Na tych, którzy zdecydują się to zrobić, czekają niespodzianki.

- W związku ze zbliżającymi się Dniami Honorowego Krwiodawstwa, Teatr Polski w Bydgoszczy przygotował niespodziankę dla krwiodawców, którzy oddadzą krew w trakcie tej zbiórki - podwójne zaproszenia na wybrany spektakl oraz bilety na spektakl ,,Samuel Zborowski" - mówi Lucyna Przybylińska z Regionalnej Stacji Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy.

Krew może oddać każda zdrowa osoba, która ukończyła 18 lat. Do krwiobusa należy zgłosić się z dokumentem tożsamości ze zdjęciem i po lekkim posiłku.

Przeczytaj także: Honorowe oddawanie krwi - zajmie tylko godzinę, a może uratować czyjeś życie

W najbliższą sobotę z kolei w siedzibie RCKiK odbędzie się rozdanie Kryształowych Serc, w trakcie którego zostaną uhonorowani najbardziej zasłużeni działający na rzecz krwiodawstwa.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Biznes

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

m
marietta01

Bydgoszczanie, mam nadzieję że nie zawiedziecie :) Ja ostatnio oddawałam w ramach bahk pko, więc teraz nie mogę, ale liczę na Was :)

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska