Do tragicznego wypadku doszło na DW 539 we wsi Marianki w niedzielę, 16 lipca. Droga Tłuchowo - Mysłakówek była zablokowana.
Informację o czołowym zderzeniu dwóch pojazdów dyżurny lipnowskiej policji otrzymał po godz.17. Przekazał ją świadek zdarzenia, który jechał autem za BMW.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący BMW, 41- letni mężczyzna jechał całą szerokością jezdni. Zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo poruszającą się toyotę. W wyniku czołowego zderzenia w toyocie została zakleszczona kierująca 42-letnia mieszkanka gminy Tłuchowo. Kobieta śmigłowcem LPR w ciężkim stanie trafiła do szpitala.
Obrażenia odniósł także podróżujący autem 12-letni syn kobiety. Karetką również trafił do szpitala
Kierujący BMW mężczyzna, mimo reanimacji, zmarł w karetce. Policja ustaliła, że 41-letni Marcin K. posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a auto, którym jechał nie było ubezpieczone ani dopuszczone do ruchu.
Teraz śledczy pod nadzorem prokuratora będą ustalać przyczyny tej tragedii.
Ciało kierowcy BMW i pojazdy uczestniczące w wypadku są w dyspozycji prokuratury.
Na miejscu wypadku działały 3 zastępy Straży Pożarnej, 4 Zespoły Ratownictwa Medycznego i śmigłowiec LPR.