
Krystyna Jarosz
Życzenia z okazji Dnia Babci: Kochana Babciu Krysiu! Jak można pomieścić w sobie, tyle troski, ciepła i miłości. Jak można podarować innym tyle uśmiechu, dobroci i radości. Jak można zdobyć zdolność by w trudnych chwilach nieść pociechę. Jak można powiedz Babciu stać się jak Ty, cudownym człowiekiem? W dniu Twojego święta, Ukochana Babciu, Życzymy Ci z całego serca zdrowia, szczęścia i pomyślności. Niech los, co ma najlepszego, ściele Ci pod nogi I niech Cię otacza radość, a omija smutek. Tego wszystkiego życzą Ci Asia i Artur oraz Lokuś
Kliknij i zagłosuj!

Beata Gotówka
Od Babci: Jak to się mówi, kochamy swoje dzieci ale WNUKI kochamy najbardziej na świecie. Moje ukochane wnuczki: Kornelia, Marika oraz Wiktoria nadają sens mojemu życiu. Uwielbiam je rozpieszczać i bardzo szanuję czas razem spędzony, bo przecież ciągłe małe nie będą. Przechowuję niektóre rysunki, ozdoby które wykonały i wzruszam się za każdym razem gdy je oglądam. Wspaniałe jest być babcią takiej kochanej trójki.
Kliknij i zagłosuj!

Małgorzata Burda
Od Babci: Babcia, to taka zastępcza mama, która może kochać i nie musi wychowywać. Miłość babci jest naprawdę ślepa i potrafi wszystko wybaczyć. W pewnym sensie babcia kocha bezgraniczni, rozpieszcza i czasem daje się wykorzystywać. Mój wnuk mieszka w Holandii i jestem babcią wakacyjną, kiedy przyjeżdża, to świat kręci się wokół niego i ten czas jest dla niego. Bardzo tęsknię i marzę, aby kiedyś mieszkał gdzieś bliżej.
Kliknij i zagłosuj!

Katarzyna Moraczynska
Od Babci: Moje wnuki to najukochańsze dzieciaczki, uwielbiam je.
Kliknij i zagłosuj!