https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zorganizowali manifestację przeciw ACTA. Teraz oskarżają media

Mateusz Nesterok
Piotr Kubica / MM Bydgoszcz
Piątkowy marsz przeciw ACTA zgromadził około tysiąc osób. Organizatorzy manifestacji oskarżają media o manipulację.

Mieszkańcy Torunia i Bydgoszczy wspólnie protestowali - już nie tylko wobec ACTA [zdjęcia]

Organizatorzy stwierdzają w liście otwartym, iż media podały niezgodne z prawdą informacje dotyczące relacji z bydgoskiej manifestacji przeciwko ACTA.

Czytaj więcej: Organizatorzy manifestacji przeciw ACTA oskarżają media o manipulację

Czytaj e-wydanie »

Komentarze 6

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

i
internauta33
Odbyła się debata z premierem i figurantami w sprawie Acta. Nic konkretnego tam nie dowiedziałem się po za tym ,że to kradzież i Acta są dla dobra ludzi .Najlepszą mowę miał przedstawiciel ZAiKS kończąc wykład stwierdzeniem siódmego przykazania -nie kradnij. .Świetny i sugestywny był pan Zbyszek . Pranie mózgów było na wysokim poziomie patrząc na osoby zaproszone przez premiera w celu przekonania o słuszności Acta i odstąpienia od protestów . Głosy dziennikarzy i internautów były ale na zasadzie mam wątpliwości ,obawy ,za dużo tajemnicy , Acta wprowadzane po cichu a ostatnio szybko w kuluarach rządowych ,grupa decydentów światowych chce dyktować warunki i kontrolować miliardy ludzi itd.Odnoszę wrażenie ,że proces globalizacji interesów ,wpływów ,nacisków , restrykcji już się zaczął i przybiera na sile . Pewne lobby światowe chce mieć wpływ i kontrolę na zasadzie zakazów i nakazów np.co się je ,co się łyka ,co może być a co nie , co się ogląda ,co się robi ,co się czyta ,co się pisze , co się mówi ,co się bierze .Pewne naciski czy układy podają różne rewelacje , tendencyjne ,stronnicze sytuacje , fakty i mity . Wykorzystując media piorą mózgi w celu uzasadnienia wprowadzenia ograniczeń i restrykcji .w Europie i na świecie oraz wolności wyboru od wielu lat a nawet z tradycji .
m
michał
Panów N.i Sz. łączy to że obaj usługiwali panu ŁOlszewskiemu.

Z tym ,że jeden zrozumiał ,ze popełnił błąd a drugi czyli SRYbel nadal błądzi?
k
kiki
Panów N.i Sz. łączy to że obaj usługiwali panu ŁOlszewskiemu.
m
michał
Niejaki p.Mateusz N. do niedawna był czołowym bulterierkiem lokalnej PO. nagle się "nawrócił" na Palikota i teraz jest największym wrogiem Platformy. Widać nie ważne gdzie byle być tym "bulterierkiem" albo raczej "pikusiem".

To chyba dobrze ,że przejrzał na oczy w przeciwieństwie do takiego SRYbla ,króry mając 26 lat obleciał już trzy ugrupowania w radzie miasta i zatrzymał się w PełO.

Ciekawe ,kiedy nazwie swoich PełOwców "pożytecznymi idiotami" tak jak to już raz zrobił ze swoimi dawnymi kolegami?
d
dawny kolega
Niejaki p.Mateusz N. do niedawna był czołowym bulterierkiem lokalnej PO. nagle się "nawrócił" na Palikota i teraz jest największym wrogiem Platformy. Widać nie ważne gdzie byle być tym "bulterierkiem" albo raczej "pikusiem".
K
Kreatywny
Co wy wypisujecie . W toruniu ledwo co 15 osob bylo i co to niby za manifestacja jezeli nie potrafia sie zmobilizowac.
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska