https://pomorska.pl
reklama

"Zostańcie w domach" - apelują z głośników do mieszkańców Wąbrzeźna strażnicy miejscy [wideo]

KAK
Od dwóch dni wąbrzeźnianie w różnych częściach miasta wysłuchują komunikatów, w jaki sposób muszą zachowywać się podczas epidemii
Od dwóch dni wąbrzeźnianie w różnych częściach miasta wysłuchują komunikatów, w jaki sposób muszą zachowywać się podczas epidemii UM Wąbrzeźno
"W związku z ogłoszoną w Polsce epidemią koronawirusa prosimy, aby pozostać w domach" - takimi słowami zwracają się do mieszkańców strażnicy miejscy, jeżdżąc po Wąbrzeźnie.

Komunikaty z samochodu straży miejskiej nadawane są na terenie różnych części miasta od 24 marca, kilka razy dziennie.

Strażnicy apelują w nich o pozostanie w domach oraz o odpowiedzialną postawę w czasie trwania epidemii.

"Gdy niezbędne jest opuszczenie miejsca zamieszkania, należy unikać bezpośredniego kontaktu z innymi osobami, zachowując dystans co najmniej dwóch metrów" - przypominają.

Posłuchaj, jakimi słowami zwracają się do mieszkańców strażnicy:

tutaj

Wybory 2025. Zwycięstwo Nawrockiego, wysoka frekwencja

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Czerwcowa waloryzacja emerytur - jest nowy wskaźnik. Tak urosną świadczenia od lipca

Czerwcowa waloryzacja emerytur - jest nowy wskaźnik. Tak urosną świadczenia od lipca

Skrzydłokwiat po tym zakwitnie bujnie i wystrzeli mnóstwem nowych, młodych liści

Skrzydłokwiat po tym zakwitnie bujnie i wystrzeli mnóstwem nowych, młodych liści

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska