https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

27-latek z Inowrocławia aresztowany za kradzież rozbójniczą

(dan)
Archiwum
Chciał wynieść ze sklepu artykuły spożywcze i przemysłowe bez dokonania zapłaty. Uderzył pracownika obsługi sklepu i uciekł.

Kilka dni temu do jednego ze sklepów w Inowrocławiu wszedł mężczyzna.

- Zabrał artykuły spożywcze i przemysłowe. Nie planował za nie zapłacić. Zareagowała na to obsługa sklepu. Mężczyzna wdał się w szarpaninę z nimi. Nie chcąc oddać skradzionego towaru, zachowywał się agresywnie i uderzył jedną z interweniujących osób. Po tym, jak odrzucił towar, uciekł - relacjonuje asp. szt. Izabella Drobniecka z inowrocławskiej policji.

Policjanci wytypowali podejrzewanego. To wielokrotnie karany 27-letni mężczyzna. Następnego dnia wcześnie rano, służby kryminalne ustaliły, że poszukiwany przebywa aktualnie w swoim mieszkaniu i zatrzymały go. 27-letni inowrocławianin trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej.

Najbliższe 2 miesiące mężczyzna spędzi w areszcie. Grozi mu kara do 10 lat wiezienia.

Więcej informacji z Inowrocławia i okolic na:
www.pomorska.pl/inowroclaw

Wideo:Pogoda na dzień + 2 kolejne dni (28.09 + 29-30.09.2017) | POLSKA

źródło: TVN Meteo/x-news

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska