4 gole w meczu Polonia Bydgoszcz - Wisła Nowe [zdjęcia]

Fa, zdjęcia Dariusz Bloch
W sobotnie przedpołudnie w meczu 27. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej KP Polonia Bydgoszcz podejmowała Wisłę Nowe.Ekipa ze Sportowej wygrała 3:1 (2:0). Bramki zdobyli: Patryk Podolski (18),  Łukasz Nowak (45+3), Lucky Ekwueme (90) - Michał Pokora (76). Podopieczni Włodzimierza Koreckiego stracili pierwszego gola po 252 minutach dobrej gry w obronie. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>
W sobotnie przedpołudnie w meczu 27. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej KP Polonia Bydgoszcz podejmowała Wisłę Nowe.Ekipa ze Sportowej wygrała 3:1 (2:0). Bramki zdobyli: Patryk Podolski (18), Łukasz Nowak (45+3), Lucky Ekwueme (90) - Michał Pokora (76). Podopieczni Włodzimierza Koreckiego stracili pierwszego gola po 252 minutach dobrej gry w obronie. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>Fa, zdjęcia Dariusz Bloch
W sobotnie przedpołudnie w meczu 27. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej trzecia w tabeli KP Polonia Bydgoszcz podejmowała Wisłę Nowe. Ekipa ze Sportowej wygrała 3:1 (2:0). Bramki zdobyli: Patryk Podolski (18), Łukasz Nowak (45+3), Lucky Ekwueme (90) - Michał Pokora (76). Podopieczni Włodzimierza Koreckiego stracili pierwszego gola po 252 minutach dobrej gry w obronie. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Materiał oryginalny: 4 gole w meczu Polonia Bydgoszcz - Wisła Nowe [zdjęcia] - Express Bydgoski