Adwokaci doradzą za darmo (lista osób udzielających porady)

    Adwokaci doradzą za darmo (lista osób udzielających porady)

    (M)

    Gazeta Pomorska

    Aktualizacja:

    Gazeta Pomorska

    Adwokaci doradzą za darmo (lista osób udzielających porady)

    ©fot. g.infor

    W najbliższą sobotę każdy obywatel będzie mógł zasięgnąć bezpłatnej porady prawnej w niektórych kancelariach adwokackich.
    Adwokaci doradzą za darmo (lista osób udzielających porady)

    ©fot. g.infor

    Akcję "Adwokaci pro bono" zorganizowała Naczelna Rada Adwokacka. W Kujawsko -Pomorskiem swoje usługi zaoferują członkowie izb adwokackich w Bydgoszczy i Toruniu. Izby obejmują zasięgiem także inne miasta, stąd na pomoc prawną będą mogli liczyć także mieszkańcy Solca Kujawskiego, Grudziądza, Aleksandrowa Kujawskiego, Brodnicy, Chełmna i kilku innych miejscowości.

    W ogólnopolskim wykazie internetowym adwokatów deklarujących bezpłatnie swe usługi zabrakło Izby Adwokackiej w Toruniu.

    - Wysłaliśmy pełną listę do Naczelnej Rady Adwokackiej w Warszawie, ale nie umieszczono jej na stronie - żali się Anna Grzesiuk, kierownik biura Okręgowej Rady Adwokackiej w Toruniu. Dobrze więc, że "Pomorska" do nas zadzwoniła. Już przesyłam listę...

    Porady udzielane będą w sobotę (9 maja) w godz. 9.00-15.00. Oto wszystkie adresy:

    Bydgoszcz
    Porady udzielane będą w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej przy ul. Nowy Rynek 5, a także w kancelariach adwokackich przy ulicach: Gdańska 10, Śniadeckich 10, pl. Weyssenhoffa 2/3.

    Solec Kujawski
    Kancelaria adwokacka przy ul. 23-go Stycznia 14a.

    Aleksandrów Kujawski
    Jolanta Ornass, ul. Narutowicza 49/33 0-54-282-2072
    607 435 722
    Henryk Ornass, ul. Narutowicza 49/33 0-54-282-2072
    607 458 795
    Błażej Sobierajski, ul. Spółdzielcza 17b/47 0-54-282-2787
    693 882 604
    Bożena Woźniak ul. Narutowicza 3 0-54-416-26-59
    502 743 313
    Wiesława Zbierska ul. Słowackiego 35 0-54-282-4036
    606 421 224

    Brodnica
    Ewa Celińska ul. Sądowa 4a 49-82012
    604 134 412
    Jerzy Galicki ul. 3 Maja 2/3 69-75965
    Marek Kusztal ul. Sądowa 4a 49-83143
    602 480 660
    Henry Refliński ul. 3 Maja 4 49-83667
    49-31524

    Chełmno
    Wojciech Kowalczyk, ul. Grudziądzka 34 668-349-961
    Aleksander Miachalski, ul. Dworcowa 8 692-04-65
    0-605417879
    Zygmunt Pubanc ul. Gen. Hallera 1 686-01-28
    601 687 778
    Zbigniew Środa ul. Grudziądzka 7 686-15-15
    603 936 436
    Gabriela de Tchorzewska ul. Grudziądzka 20 691-06-52
    694 532 774

    Ciechocinek
    Agenor Jurkiewicz ul. Stolarska 11 0-54-833746
    Ryszard Tomaszewski ul. Narutowicza 67 0-54-834408
    602 241 296

    Golub-Dobrzyń
    Roman Brymora ul. Rynek 17 602-570540
    Paweł Flis ul. Rynek 28

    Grudziądz
    Zbigniew Bromirski ul. Mikołaja z Ryńska 2 642-6804
    604 782 100
    Jolanta Florkowska-Madeja ul. Mikołaja z Ryńska 2 642-6593
    502 347 858
    Anna Graczyk ul. Mikołaja z Ryńska 2 46-26818
    603 647 907
    Eugeniusz Graczyk ul. Mikołaja z Ryńska 2 46-26818
    Grażyna Jędras-Szulta ul. Mikołaja z Ryńska 2 46-24337
    603 836 644
    Ryszard Kurek ul. Włodka 7 p. 305 662-48-94
    604 953 568
    Jarosław Loewenau ul. Mikołaja z Ryńska 2 46-24426
    506 860 981
    Kamil Madeja ul. Mikołaja z Ryńska 2 642-65-93
    504 064 628
    Ryszard Szczygielski ul. Kościelna 15 46-23481
    607 919 238

    Lipno
    Zbigniew Jankowski ul. Kościuszki 7 0-54-2884942
    606 839 028
    Stanisław Zaleski ul. 11 Listopada 4a 0-54-2872617
    603 947 640

    Nowe Miasto Lubawskie
    Elżbieta Augustyn ul. Grunwaldzka 10 47-42414

    Radziejów
    Józef Badeusz ul. Brzeska 5 0-604 482302

    Rypin
    Wojciech Cukrowski ul. Warszawska 42a 0-54-2802395
    604 739 040
    Justyna Oknińska-Janzen ul. Warszawska 42 604 235 542
    Ludwik Okniński ul. Warszawska 42 603 947 500
    Wojciech Wiśniewski ul. Warszawska 45 0-54-2805470
    609 065 699

    Toruń
    Izabela Beszczyńska-Kowalska ul. Chełmińska 10 621-01-81
    664 703 303
    Grażyna Białoskórska-Mikołajewska Rynek Staromiejski 17 621-03-65
    605 294 046
    Janusz Bołądź Rynek Staromiejski 17 621-14-39
    609 850 391
    Sebastian Bogusz ul. Fałata 21 657-23-00
    515 271 555
    Marek Borowicz ul. Ślusarska 4 652-23-62
    Leszek Budkiewicz ul. Żeglarska 24/13 622-35-10
    607 999 056
    Jacek Brudzyński ul. Szeroka 46 621-08-09
    509 264 004
    Stanisław Chodkowski ul. Legionów 16/2 655-06-78
    501 625 315
    Alina Ciechanowicz-Adamska ul. Szeroka 21/4 0-603-782566
    Jacek Czuliński ul. Różana 1/1 62-258-11
    601 847 178
    Tadeusz Felski Rynek Staromiejski 17 621-04-18
    508 282 488
    Tomasz Gadomski Rynek Staromiejski 13 505-180-160
    Stanisław Gaura Rynek Staromiejski 17 652-14-76
    602 477 268
    Małgorzata Goździewicz Rynek Staromiejski 17 652-14-44
    504 822 471
    Magdalena Grochowska Wielkie Garbary 19 657-70-51
    508 352 604
    Grzegorz Górski ul. Św. Katarzyny 4 667 997 471
    Barbara Gradowska-Koprowska Kopernika 33/2 655-08-58
    668 853 858
    Andrzej Grądzki Mostowa 7 622-84-65
    501 516 744
    Krzysztof Grochowski ul. Młodzieżowa 26 502 815 996
    Monika Grzywacz ul. Kopernika 31/5 621-09-26
    509 861 625
    Wiktor Indan-Pykno Rynek Staromiejski 17 652-14-75
    668 382 866
    Maria Jackowiak ul. Marii Panny 5 621-08-91
    602 496 517
    Michał Jaworski Szosa Chełmińska 17/209 622-68-45
    607 388 019
    Ewa Jurkiewicz-Grzywacz ul. Kopernika 31/5 621-09-26
    510 226 426
    Witold Kakiet ul. Szeroka 42 621-01-64
    695 594 017
    Marzenna Kamińska Rynek Staromiejski 17 621-04-30
    698 176 477
    Czesław Kamiński ul. Szewska 23 621-09-04
    601 959 409
    Sebastian Kamiński ul. Panny Marii 3/5 621-12-43
    605 368 905
    Kazimierz Kaniewski ul. Szewska 2 621-06-85
    502 680 242
    Anna Kępa Rynek Staromiejski 17 622-65-50
    501 445 831
    Dariusz Kłos Rynek Staromiejski 17 621-03-59
    603 893 577
    Dorota Kornatowska Rynek Staromiejski 17 652-14-98
    693 708 104
    Grzegorz Kowalczyk Rynek Staromiejski 17 621-03-65
    603 107 047
    Jacek Krężelewski ul. Szewska 4 664-10-40
    501 516 631
    Mariusz Królikowski ul. Szeroka 21/4a 601 350 530
    71.adw. Tomasz Kwiatkowski ul. Żeglarska 4/4 654-02-82
    601 691 676
    Mirosława Kwietnicka Rynek Staromiejski 17 621-03-62
    663 418 879
    Jan Kwietnicki ul. Szczytna 21/1 Rynek Staromiejski 17 622-33-38
    601 212 765
    Wojciech Laskowski ul. Rynek Staromiejski 7 692 792 992
    75.adw. Lech Lep ul. Marii Panny 13 654-05-90
    601 624 933
    Jolanta Lipińska-Bołądź Rynek Staromiejski 17 621-14-39
    609 850 339
    Andrzej Lipiński ul. Kołątaja 2A 652-83-66
    78.adw. Sławomir Marzec ul. Szeroka 41/2 652-23-23
    602 302 851
    Włodzimierz Marczuk ul. Żeglarska 5 621-12-16
    604 366 628
    Bohdan Matusiak Rynek Staromiejski 17 621-04-30
    81. adw. Andrzej Misiak ul. Sukiennicza 11/2 652-10-40
    601 813 353
    Wojciech Moroz ul. Św. Ducha 7/9 lok.5 601-991286
    Edward Nacfalski ul. Wyczółkowskiego 10/3 651-72-43
    695 220 917
    Maria Orfin Rynek Staromiejski 17 621-06-51
    600 117 838
    Marian Paulus ul. Mostowa 7 622-84-65
    Paweł Pawłowski ul. Żeglarska 5 621-12-16
    603 952 845
    Andrzej Pazdyga ul. Żeglarska 5 621-12-16
    606 188 703
    Ewa Piróg-Wolska Rynek Staromiejski 17 622-99-33
    608 460 296
    Paulina Popławska ul. Marii Panny 3/5 621-12-43
    504 871 787
    Marek Porada Rynek Staromiejski 17 621-03-59
    603 675 858
    Marek Przybysz ul. Szeroka 13/15 621-14-23
    600 530 035
    Wiesława Rudy Rynek Staromiejski 24 621-09-33
    605 623 629
    Bogdan Rudy Rynek Staromiejski 24 621-09-33
    501 720 334
    Lucyna Rutkowska ul. Szeroka 33 621-04-69
    Krzysztof Sieczko Rynek Nowomiejski 3 655-96-52
    601 679 475
    Monika Spieler ul. Szczytna 23/1 502-532-087
    Ewa Stypułkowska Krobia, Dolina Drwęcy 75 87-162 Lubicz 621-07-25
    663 150 907
    Ewa Strzelczyk Rynek Staromiejski 17 621-05-54
    691 508 791
    Elżbieta Szczygieł Rynek Staromiejski 17 621-04-39
    695 220 571
    Małgorzata Szmidt Rynek Staromiejski 17 621-09-34
    505 156 538
    Rajmund Szymerowski Żeglarska 5 621-12-16
    607 304 469
    Adam Tusch Rynek Staromiejski 17 652-14-74
    602 669 129
    Ewa Wielińska ul. Piekary 45 622-87-94
    601 069 469
    Włodzimierz Wiśniewski Rynek nowomiejski 3 655-96-52
    601 658 759
    Marek Wolarski ul. Kopernika 25 621-08-48
    601 664 618
    Beata Wronkowska ul. Łazienna 4 503 116 150
    107.adw. Maria Wygralak-Brudzyńska ul. Szeroka 46 621-08-09
    509 264 004
    Ewa Zalewska ul. Chełmińska 10 621-08-88
    664 703 303
    Adam Znyk ul. Marii Panny 13 654-05-90

    Wąbrzeźno
    Janina Błaziak ul. Wolności 19 605-610-085
    Henryk Fanslau ul. Wolności 13 688-14-88
    Wojciech Iwicki ul. Wolności 19 688-48-21
    Włodzimierz Szydłowski ul. Wolności 19 688-17-17
    601 681 410

    Włocławek
    Tomasz Bączykowski ul. Kościuszki 4 0-54-2325227
    602 583 666
    Wojciech Bączykowski ul. Kościuszki 4 0-54-2325227
    601 623 744
    Bożena Bielicka Plac Wolności 1 0-54-2326251
    602 359 609
    Wiesław Banasiak ul. Konopnickiej 53 0-54-2311500
    608 359 609
    Teresa Binemann-Zdanowicz Plac Wolności 8/9 0-54-2323542
    604 643 734
    Dawid Binemann-Zdanowicz Plac Wolności 8/9 0-54-2323542
    604 643 657
    Tadeusz Bojarski Plac Wolności 8/9 0-54-2325778
    502 033 305
    Marek Ciesielski ul. Wojska Polskiego 19/1 601 623 747
    Wojciech Długosz ul. 3 Maja 35/6 0-54-2323603
    601 626 514
    Łucjan Gogołek ul. Kilińskiego 12/4 0-54-2314258
    692 407 985
    Bożena Górska ul. Kilińskiego 12/4 0-54-2314258
    606 203 171
    Zbigniew Górski ul. Kilińskiego 12/4 0-54-2312303
    668 117 448
    Janusz Ilasz ul. Targowa 0-54-4115070
    502 482 940
    Magdalena Ilasz-Różycka Plac Wolności 8/9 0-54-4115070
    Wanda Kamińska Plac Wolności 8/9 0-54-2323554
    608 378 122
    Krzysztof Kamiński Plac Wolności 8/9 0-54-2323554
    504 711 550
    Grzegorz Kaźmierczak Plac Wolności 8/9 0-54-4116562
    601 626 498
    Małgorzata Kawecka-Jankowska Kościuszki 19a/4 0-54-2322496
    603 111 542
    Magdalena Kotowska-Kędzierska Plac Wolności 8/9 0-54-2325778
    605 067 483
    Danuta Kowalska-Albrecht Plac Wolności 8/9 0-54-2325748
    604 785 552
    Witold Kowalski Plac Wolności 8/9 0-54-2325748
    509 623 620
    Beata Kwiecińska-Arutjunjan ul. Kilińskiego 14 A 0-54-4115343
    603 508 522
    Grażyna Kwietnicka Plac Wolności 8/9 0-54-2313165
    601 670 314
    Justyna Łukaszewicz Wojska Polskiego 31 660 727 159
    Ryszard Milczarczyk Plac Wolności 1 0-54-2323122
    601 715 977
    Piotr Mokry Św. Antoniego 20/1 0-5423244828
    609 111 000
    Jolanta Mrówczyńska Plac Wolności 17 0-54-2313097
    600 875 669
    Andrzej Mrówczyński Plac Wolności 17 0-54-2313910
    Witold Naczas Wojska Polskiego 18/5a 0-54-2327480
    504 275 829
    Piotr Ochociński ul. POW 20/22 p. 44 0-54-2324828
    604 251 105
    Teresa Pilichowicz Pl. Wolności 8/9 501627 147
    Maciej Pilichowicz Pl. Wolności 14/2 502 682 042
    Stanisław Podgórski Plac Wolności 8/9 0-54-2311717
    501 057 557
    Artur Radke ul. Wojska Polskiego 31 0-54-2323468
    602 256 231
    Teresa Radke ul. Wojska Polskiego 31 0-54-2323468
    600 452 799
    Jerzy Rumianowski ul. Promienna 19/4 0-54-2362039
    604 620 995
    Aleksandra Rutecka ul. Chopina 42/1 0-54-2324602
    500 129 456
    Anna Szypulska ul. Wojska Polskiego 18 C/1"- 2311951
    601 637 922
    Ryszard Tomczewski Plac Wolności 8/9 0-54-2311293
    501 057 880

    Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Wideo