Bayern - Real, Borussia - Monaco [GOLE, WIDEO, YOUTUBE]

S
Borussia przegrała z Monaco, a więc Glik lepszy od Piszczka.
Borussia przegrała z Monaco, a więc Glik lepszy od Piszczka. AP Photo/Martin Meissner/Eastnews
Robert Lewandowski nie zagrał w meczu Ligi Mistrzów z Realem Madryt. Borussia przegrała z Monaco, a więc Glik lepszy od Piszczka.

W pierwszym ćwierćfinałowym meczu pomiędzy Borussią Dortmund i AS Monaco cenne zwycięstwo odnieśli goście. Wygrana 3:2 daje przed rewanżem na własnym stadionie olbrzymi handicap drużynie Les Asemistes. W spotkaniu zagrało dwóch Polaków - zarówno Łukasz Piszczek (Borussia), jak i Kamil Glik (Monaco) rozegrali pełne 90 minut. Mecz odbył się przy drugiej próbie - wczoraj z powodu wybuchu bomb przy autokarze BVB starcie zostało przełożone.

Borussia Dortmund - AS Monaco 2:3

Bayern Monachium przegrał w pierwszym meczu ćwierćfinałowym z Realem Madryt 1:2. Bawarczycy prowadzili po golu Arturo Vidala i mieli okazję powiększyć prowadzenie, ale chilijski pomocnik nie zdołał zaliczyć dubletu posyłając piłkę z rzutu karnego wysoko nad bramką. W drugiej połowie obrońcy trofeum strzelili dwa gole za sprawą Cristiano Ronaldo i zapewnili sobie korzystny wynik przed rewanżem. Sporym handicapem dla Hiszpanów była gra z przewagą jednego zawodnika po czerwonej kartce (dwie żółte) dla Javiego Martineza. W spotkaniu na Allianz Arenie nie zagrał kontuzjowany Robert Lewandowski.

Bayern Monachium - Real Madryt 1:2