Biała Karczma po "Kuchennych rewolucjach". "Ceny z kosmosu"...

  Biała Karczma po "Kuchennych rewolucjach". "Ceny z kosmosu" [opinie, zdjęcia]

  mz

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Biała Karczma opinie menu ceny zdjęcia

  Jak wygląda Biała Karczma po Kuchennych rewolucjach? Co jest w menu, jakie są ceny w Białej Karczmie? Poznajcie opinie gości. ©www.facebook.com/BialaKarczmaGrudziadz

  Biała Karczma działa już kilkanaście dni, odkąd Magda Gessler zakończyła przeprowadzanie kuchennych rewolucji. Jak zmiany oceniają goście? Poznajcie opinie o Białej Karczmie, zobaczcie menu oraz ceny.
  Biała Karczma opinie menu ceny zdjęcia

  Jak wygląda Biała Karczma po Kuchennych rewolucjach? Co jest w menu, jakie są ceny w Białej Karczmie? Poznajcie opinie gości. ©www.facebook.com/BialaKarczmaGrudziadz

  Od poniedziałku, 2.10, Magda Gessler przeprowadzała rewolucję w restauracji Biała Karczma w podgrudziądzkim Michalu. Jak sobie radzi? Czy właściciele wzięli sobie do serca rady Magdy Gessler?

  Biała Karczma opinie


  Postanowiliśmy sprawdzić, jakie są opinie o restauracji Biała Karczma po Kuchennych rewolucjach. W internecie można znaleźć bardzo podzielone zdania, szczególnie na temat wystroju lokalu.
  Niektórzy uważają, że po metamorfozie restauracja straciła swój klimat, jest zbyt kolorowa, co nie pasuje do jej wnętrza. Inni z kolei uważają, że dobrze, że wnętrze nabrało trochę kolorów, nie wydaje się przez to takim poważnym miejscem.

  Internauci sprzeczają się też co do cen dań, które znalazły się w menu. Pojawiają się głosy, że menu jest zbyt drogie, jak na Grudziądz, że niewiele osób będzie mogło sobie pozwolić na obiad w Białej Karczmie. Z drugiej strony, należy zwrócić uwagę na fakt, że w menu Białej Karczmy po "Kuchennych rewolucjach" znalazły się potrawy z dziczyzny, która jest dużo droższa w zakupie niż wieprzowina czy drób. A dla osób, dla których dziczyzna jest za droga w menu znalazł się np. schabowy za 22 zł. Czy rzeczywiście w Białej Karczmie jest więc tak drogo? A może potrawy warte są swojej ceny? Ocenę pozostawiamy gościom, którzy wybiorą się do restauracji i spróbują serwowanych dań.

  Poniżej prezentujemy wybrane opinie na temat Białej Karczmy po "Kuchennych rewolucjach" Magdy Gessler (pisownia oryginalna, opinie nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji):

  - Jedzenie jest smaczne, ładnie podane i nie stereotypowe. Polecam! Warto się pojawić i spróbować! - zachwala Marzena.

  - Uwazam,ze poprzedni wystroj pasowal bardziej,ale to jest tylko moje skromne zdanie.Zbyt duzo wzorow i kolorow - ocenia Janina.

  Wideo: Magda Gessler o polskich restauratorach: Ludzie nie znają podstawowych zasad gotowania

  Źródło: TVN  - Bylam widzalam jadlam jest ok - komentuje Maria.

  - Przy takich cenach (na Grudziądz) to i niestety wizerunek Magdy Gessler nie pomoże się utrzymać. Potencjalny klient odwiedzi Was z ciekawości, później przy większej okazji, ale myślę że codzienność jednak przegra walkę z takimi cenami - uważa Ewelina.

  - Ceny z kosmosu przy takich cenach Nie utrzymają się - uważa Gabriela.

  Kuchenne rewolucje Biała Karczma Michale. Kiedy emisja programu?

  Biała Karczma - jak wygląda po Kuchennych rewolucjach?


  Jesteście ciekawi, jakie zmiany w wystroju Białej Karczmy wprowadziła Magda Gessler? Co się zmieniło w wystroju lokalu, jak wygląda Biała Karczma po Kuchennych rewolucjach? Zobaczcie zdjęcia, które zostały opublikowane na facebookowym profilu Białej Karczmy:  Biała Karczma menu, ceny


  Magda Gessler podczas Kuchennych rewolucji odmieniła także menu Białej Karczmy. Co poleca restauratorka? Jak wygląda menu wprowadzone przez Magdę Gessler? Zobaczcie, co można zjeść w Białej Karczmie i jakie są ceny po Kuchennych rewolucjach:

  Menu Magdy Gessler:
  Carpaccio z piersi gęsiej na musie z wątróbek gęsich w towarzystwie borowików marynowanych i żurawiny - 25 zł
  Zupa rybna z grzybami leśnymi, faworek rybny - 16 zł
  Comber z jelenia kładziony na sosie grzybowym z kluskami ziemniaczanymi, okraszone wędzoną słoniną - 39 zł
  Naleśniki z fjutem*, czekoladą i bitą śmietaną w towarzystwie orzechów włoskich - 15 zł

  *Fjut to syrop z buraka cukrowego, znany na Kujawach i Pomorzu.

  Co jeszcze znalazło się w menu Białej Karczmy? Na kiedy zaplanowano emisję tego odcinka "Kuchennych rewolucji"? Czytaj na następnej stronie >>>
  1 »

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (17)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (17) forum.pomorska.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  NAUCZYCIEL I SZKOŁA NA MEDAL - głosowanie rozpoczęte! Zobacz, kto został nominowany do nagrody

  NAUCZYCIEL I SZKOŁA NA MEDAL - głosowanie rozpoczęte! Zobacz, kto został nominowany do nagrody

  Smartfon pod choinkę? Okazje w świątecznej ofercie Orange

  Smartfon pod choinkę? Okazje w świątecznej ofercie Orange

  Zobaczcie ogłoszenia z 1899 roku [zobacz zdjęcia]

  Zobaczcie ogłoszenia z 1899 roku [zobacz zdjęcia]