Bijatyka na meczu Orion Popowo-Ziemowit Osięciny. Spotkanie zostało przerwane!

mc
Mecz w Wichowie Oriona Popowo z Ziemowitem Osięciny przerwała grupa około 20 kibiców z Dobrzynia n. Wisłą, którzy wdarli się na boisko. Interweniowała policja. Potem mecz został wznowiony. sxc.hu
Podczas sobotniego spotkania klasy B w Wichowie w powiecie lipnowskim na boisko wbiegła grupa zamaskowanych kibiców. Napadli na fanów z Osięcin. Mecz został przerwany w 20 minucie. Potem grę wznowiono.

Spotkanie zostało przerwane w 20. minucie. Gdy udało się uspokoić awanturujących się kibiców, mecz wznowiono. Zakończył się wynikiem 2:2.

Łukasz Szczepkowski, trener Oriona informuje, że na boisko wdarła się grupa około 20 zamaskowanych kibiców. Napadli na grupkę około 5-7 fanów Ziemowita. Na miejsce została wezwana policja. Ale mundurowi nie potwierdzają, że podczas spotkania doszło do jakichś większych awantur.

- Gdy policjanci dotarli na miejsce, na płycie boiska nie było już nikogo. Panował spokój. Nikt też nie zgłaszał szkód, nikt nie mówił, że został poszkodowany. Policjanci zostali na miejscu do końca meczu. Ostatnie 30 minut przebiegało spokojnie - mówi asp. szt. Anna Kozłowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lipnie.