Bójka na meczu Włocłavia - Elana Toruń [wideo]

MG
Kolejne spotkanie kontrolne rozegrali juniorzy młodsi Włocłavii. Tym razem we Włocławku zmierzyli się z rówieśnikami z Torunia.

Początek był trochę nerwowy. W 19 minucie doszło do małej bójki między zawodnikami. Szybko sędziowie i trenerzy uspokoili jednak piłkarzy.

W kolejnych minutach przewagę uzyskała już Włocłavia, która za sprawą Kamila Skrzypińskiego do przerwy wygrywała 2:0. Po zmianie stron przed szansą na kontaktowe trafienie stanęli goście, ale włocławski bramkarz obronił rzut karny.

Włocłavia - Elana Toruń 2:0 (2:0) Bramki: Kamil Skrzypiński (25, 33)
WŁOCŁAVIA: Ruczewski (41. Więcławski), Gralak (50. Kwiatkowski), Kwiatkowski (41. Ratajczyk), Rogalski - K. Skrzypiński (60. Wawrzonkowski), P. Markiewicz (60. A. Skrzypiński), A. Skrzypiński (41. Raus), Stępkowski - J. Markiewicz (19. Ziółkowski), Sroka (41. Gębka),
ELANA: Eichler - Kryger, Mansour, Sznajder, Lis - Piotrowski, Rutkowski, Jaroszewski, Waszak, Paurowski - Myszkowski oraz Kowalski, Parzyszek, Rawski.