5 z 9
Jałówki klasy pierwszej - 9 zł za kilogram w powiecie...
fot. pixabay

Jałówki klasy pierwszej - 9 zł za kilogram w powiecie inowrocławskim, 10,5 zł za kilogram we Włocławku. Klasa druga - 10 zł w powiecie włocławskim, w inowrocławskim - 7,9 zł za kilogram.

6 z 9
Ceny za tucznika pierwszej klasy wahają się między 3,5 zł a...
fot. Pixabay

Ceny za tucznika pierwszej klasy wahają się między 3,5 zł a 3,7 zł za kilogram. Najmniej płacą w powiecie żnińskim, za drugą klasę dają 3 zł za kilogram, a w Grudziądzu - 3,80 zł.

7 z 9
Ceny za kilogram maciory są od 1,5 zł za kilogram w...
fot. Pixabay

Ceny za kilogram maciory są od 1,5 zł za kilogram w Radziejowie, do 2 zł za kilogram w powiecie brodnickim.

8 z 9
Warchlaki od 20 do 30 kg kosztują najmniej 100 zł za sztukę...
fot. Pixabay

Warchlaki od 20 do 30 kg kosztują najmniej 100 zł za sztukę w Toruniu, a w Nakle - 120 zł.

Przewijaj aby przejść do kolejnej strony galerii.

Polecamy

Truskawki wycofane z Biedronki! Ostrzeżenie dla klientów - ta partia może być groźna

Truskawki wycofane z Biedronki! Ostrzeżenie dla klientów - ta partia może być groźna

Przy tych schorzeniach nie można pić kawy rozpuszczalnej. Oto kluczowe wskazówki

Przy tych schorzeniach nie można pić kawy rozpuszczalnej. Oto kluczowe wskazówki

Matura rozszerzona z polskiego 2025. Arkusz CKE i tematy wypracowań

Matura rozszerzona z polskiego 2025. Arkusz CKE i tematy wypracowań

Zobacz również

Konkurs Pianistyczny 2025 w Szafarni. Zdjęcia z koncertu na zamku w Golubiu-Dobrzyniu

Konkurs Pianistyczny 2025 w Szafarni. Zdjęcia z koncertu na zamku w Golubiu-Dobrzyniu

Matura rozszerzona z polskiego 2025. Arkusz CKE i tematy wypracowań

Matura rozszerzona z polskiego 2025. Arkusz CKE i tematy wypracowań