Chemik ProNatura przegrał z Calisią [zdjęcia i wideo]

(S-G), (STYK), (MZ)
W sobotę do Bydgoszczy przyjechała drużyna lidera z Kalisza. Goście okazali się za silni dla gospodarzy.

Chemik Bydgoszcz - Calisia Kalisz

Chemicy mieli kilka okazji do zdobycia bramek (głównie po kontrach), jednak zawodziła skuteczność, a kilkakrotnie doskonale bronił golkiper Calisii.

Lider z Kalisza dominował na boisku, przede wszystkim w pierwszej połowie. Wystarczy tylko wspomnieć pierwsze 10 minut, gdy Calisia stworzyła sobie 4 doskonałe okazje do strzelenia bramek.

Chemik Bydgoszcz - Calisia Kalisz 1:2 (0:1). Bramki: Dawid Retlewski (62) oraz Wiącek (36), Sowiński (75). Widzów - 350.
CHEMIK: Ostrowski - A. Kacprzak, Ozner, Grodzki, Kaniecki (ż) - Jaworski, Spychała (81. Kot), Witucki (55. Katerla), Bednarek - Wrzos (68. Florek), M. Kacprzak (55. D. Retlewski).