Cuiavia Inowrocław straciła wielką szansę? [wyniki 28. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej]

(S-G)
Polonia Bydgoszcz - Piast Złotniki Kujawskie.
Polonia Bydgoszcz - Piast Złotniki Kujawskie. fot. Dariusz Bloch
Mecz kolejki wyznaczyliśmy w Inowrocławiu, gdzie walcząca o awans do trzeciej ligi Cuia-via niespodziewanie uległa Rol.Ko Konojady.

Cuiavia Inowrocław - ROL.KO Konojady [zdjęcia]

Początek okazał się zabójczy dla miejscowych, bo Adrian Talaśka dwukrotnie trafił do siatki. Później zarysowała się przewaga Cuiavii, a efektem była kontaktowa bramka Arkadiusza Makowieckiego. Po przerwie gospodarze ruszyli do odrabiania strat, jednak ich gra była zbyt ospała, brakowało agresywności. W 76. minucie Nikita Rybak strzelił 3. gola dla gości.

Wyniki 28. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej - tutaj
- Ostatnio gra nam się ciężko, bo dysponujemy krótką ławką. Rywale byli skuteczniejsi i wygrali zasłużenie - przyznał Marek Paczkowski, drugi trener Cuiavii. - Jesteśmy w grze o awans. Liczyliśmy na trudną przeprawę i tak też było, choć nie spodziewaliśmy się, że w pierwszym kwadransie strzelimy aż dwa gole - powiedział Jan Tro-janowski, kierownik Rol.Ko.

Mecz w Grudziądzu został odwołany. W związku z burdami na stadionie Olimpii podczas sobotniego spotkania I ligi tej drużyny z Widzewem Łódź (1:1) i zapowiedzią licznego przyjazdu kibiców Elany, organizatorzy podjęli decyzję o odwołaniu meczu w IV lidze.