Daniel Ludwiński
Idący jak burza siatkarze CUK Aniołów Toruń bez kłopotów rozbili rezerwy Trefla Gdańsk 3:0 (25:17, 25:23, 25:13). To już siedemnasta wygrana naszej drużyny w tym sezonie II ligi.

Każdy inny wynik niż pewne zwycięstwo torunian byłby dużym zaskoczeniem - w piątkowy wieczór w hali SP nr 28 spotkały się najlepsza drużyna tej grupy II ligi oraz zespół zamykający tabelę. Sensacji nie było, bo i chyba być nie mogło - już w pierwszym secie CUK Anioły oddały rywalom tylko siedemnaście punktów.

W drugiej partii rezerwy Trefla potrafiły jednak postawić poprzeczkę całkiem wysoko i torunianie wygrali do dwudziestu trzech. O ile jednak w tej części meczu rywalizacja była zacięta, o tyle ostatni set toczył się już całkowicie pod dyktando gospodarzy, którzy wygrali go 25:13.

Polecamy

CUK Anioły już od pewnego czasu są pewne zwycięstwa w swojej grupie II ligi. O awansie zadecyduje jednak rywalizacja w turniejach półfinałowym i finałowym.