Delecta Bydgoszcz poza 1/8 finału Pucharu CEV

Redakcja
Delecta Bydgoszcz nie awansowała do 1/8 finału Pucharu CEV.
Delecta Bydgoszcz nie awansowała do 1/8 finału Pucharu CEV. Jarosław Pruss
Delecta Bydgoszcz nie awansowała do 1/8 finału Pucharu CEV! Podopieczni Piotra Makowskiego odpadli dziś z dalszej fazy rozgrywek po przegranej z Halkbankiem Ankara.

Przed tygodniem Delecta Bydgoszcz pokonała we własnej hali Halkbank Ankara 3:0.

Mimo to w Turcji musiała zwyciężyć w meczu lub w "złotym secie", który rozegrany byłby w przypadku meczowego zwycięstwa Halkbanku.

Dziś bydgoszczanie przegrywali już 0:2. Doprowadzili jednak do tie-breaka, w którym przegrali 14:16.

O awansie zadecydować musiał więc "złoty set". Niestety, w nim przekonywujące zwycięstwo odnieśli gospodarze.

Halkbank Ankara - Delecta Bydgoszcz 3:2 (25:21, 25:22, 21:25, 18:25, 16:14), set dodatkowy: 15:8
DELECTA: Konarski, Masny, Waliński, Antiga, Jurkiewicz, Wrona, Dębiec (libero) oraz Wieczorek, Lipiński.