Derby dla Sparty i Pogoni [wyniki 24. kolejki 3. ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej]

(STYK), (MG)Zaktualizowano

Zobacz galerię (1 zdjęcie)
Rozegrano mecze 24. kolejki 3. ligi kujawsko-pomorskiej-wielkopolskiej. Rozegrano dwa mecze derbowe.

Wda Świecie - Nielba Wągrowiec [zdjęcia]

Zespół z Solca Kujawskiego od 55. minuty przegrywał na wyjeździe z Centrą Ostrów 0:1. Później dwa gole strzelił jednak Rafał Kubacki i Unia odniosła zwycięstwo.

Nie udał się mecz Chełminiance. Podopieczni Dariusza Durdy przegrali z Victorią Września, tracąc trzy bramki. Wda Świecie zremisowała z Nielbą Wągrowiec.

WYNIKI MECZÓW W III LIDZE - KLIKNIJ TUTAJ
W derbowym meczu, po golu Przemysława Suleja, Start Warlubie prowadził w Brodnicy. To jednak gospodarze zdobyli trzy punkty, bo na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Krzysztof Kretkowski, a ostatecznie trafienie zanotował Satoki Yoneda

W drugim derbowym meczu bliscy zdobycia punktu byli włocławianie. Świetnie grający wiosną zespół Pogoni wygrał jednak 3:2. Decydującego gola strzelił w 84. minucie Błażej Duszyński.