https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Do chorych dojadą skuterem

MARIA EICHLER
Albert Menheere z fundacji Kienkeurig z prezeską TPH Hanną Rucińską przy skuterach
Albert Menheere z fundacji Kienkeurig z prezeską TPH Hanną Rucińską przy skuterach Maria Eichler
Holendrzy z fundacji Kienkeurig z Waalwijk przywieźli do Chojnic różne prezenty - jednym z najbardziej oryginalnych były skutery dla Towarzystwa Przyjaciół Hospicjum.

Wcześniej stowarzyszenie otrzymało samochód, który bardzo się przydaje w codziennej pracy, teraz będzie testowanie skuterów. A ponieważ podopieczni domowego hospicjum są nie tylko w Chojnicach, więc prezent się przyda.

- Jeszcze nie wiemy, jak je wykorzystamy - mówi Małgorzata Kaczmarek z Towarzystwa Przyjaciół Hospicjum. - Czy będą nimi jeździć pielęgniarki, czy wolontariusze. Ale na pewno będą służyły nam w docieraniu do naszych pacjentów.

Zanim tak się stanie, trzeba będzie załatwić formalności związane z rejestracją. Ale na lato skuter będzie z pewnością przydatnym środkiem transportu.

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska