5 z 7
Jałówki kl. 1 - Grudziądz - 12 zł/kg, Siniarzewo -...
fot. Pixabay

Jałówki kl. 1 - Grudziądz - 12 zł/kg, Siniarzewo - 11.20 zł/kg, Unisław - 12 zł/kg. Jałówki kl. 2 - Grudziądz - 10 zł/kg, Siniarzewo -10.30 zł/kg. Jałówki kl. O - Aleksandrów Kujawski - 21.50 zł/kg, Wytrębowice - 21.50 zł/kg. Jałówki kl. R - Aleksandrów Kujawski - 21.90 zł/kg, Wytrębowice - 22 zł/kg.

6 z 7
Krowy kl. 1 - Grudziądz - 9.50 zł/kg, Siniarzewo -...
fot. Pixabay

Krowy kl. 1 - Grudziądz - 9.50 zł/kg, Siniarzewo - 8.70 zł/kg, Unisław - 10 zł/kg, Rypin - 8 zł/kg. Krowy kl. 2 - Grudziądz - 6 zł/kg, Siniarzewo - 8.40 zł/kg, Mogilno - 8 zł/kg. Krowy kl. O - Aleksandrów Kujawski - 20.30 zł/kg, Wytrębowice - 20.50 zł/kg. Krowy kl. R - Zalesie - 21.10 zł/kg.

Przewijaj aby przejść do kolejnej strony galerii.

Zobacz również

W Nakle śpiewano i tańczono „O krajeńską gąskę”. Na scenie ponad 250 dzieci

W Nakle śpiewano i tańczono „O krajeńską gąskę”. Na scenie ponad 250 dzieci

Ekspert z USA: budowa komputera kwantowego to ogromna inwestycja. Ale jest kluczowa

Ekspert z USA: budowa komputera kwantowego to ogromna inwestycja. Ale jest kluczowa

Polecamy

Ekspert z USA: budowa komputera kwantowego to ogromna inwestycja. Ale jest kluczowa

Ekspert z USA: budowa komputera kwantowego to ogromna inwestycja. Ale jest kluczowa

Kawa z cynamonem - takie ma właściwości. Cynamon wzbogaca smak kawy, ale też leczy

Kawa z cynamonem - takie ma właściwości. Cynamon wzbogaca smak kawy, ale też leczy

Co za odpowiedź Twardych Pierników! Anwil znokautowany w Arenie Toruń

Co za odpowiedź Twardych Pierników! Anwil znokautowany w Arenie Toruń