Drodzy Czytelnicy "Gazety Pomorskiej" - podajcie to dalej!

  Drodzy Czytelnicy "Gazety Pomorskiej" - podajcie to dalej!

  Wojciech Potocki

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Wojciech Potocki, redaktor naczelny "Gazety Pomorskiej".

  Wojciech Potocki, redaktor naczelny "Gazety Pomorskiej".

  Dzisiejsza „Gazeta Pomorska” ma nadzwyczajną okładkę, ale też powód jest nadzwyczajny. Od dziś aż do odwołania nie będą mogli Państwo kupić „Pomorskiej” w punktach sprzedaży, do których prasę dostarcza RUCH S.A.
  Wojciech Potocki, redaktor naczelny "Gazety Pomorskiej".

  Wojciech Potocki, redaktor naczelny "Gazety Pomorskiej".

  Pełną listę kiosków i punktów dystrybucyjnych innych firm, gdzie dostarczymy zwiększone nakłady naszej gazety - publikujemy w materiale: Tutaj znajdziesz „Gazetę Pomorską”

  Każdego dnia dziennikarze i redaktorzy „Gazety Pomorskiej” tworzą dla Państwa największą w kraju, i oczywiście także w województwie kujawsko-pomorskim, gazetę codzienną.
  Informujemy, doradzamy, ostrzegamy, komentujemy, rozmawiamy. Organizujemy cieszące się popularnością plebiscyty oraz przyznajemy cenione w kraju nagrody. Dzięki temu mamy poczucie ciągłego budowania wspólnoty ludzi świadomych swojego miejsca na ziemi, dobrze poinformowanych, mających swoje zdanie. A nade wszystko - ludzi ufających sobie.

  Dlatego przekazanie Państwu informacji o problemach z dostępnością naszego dziennika jest dla nas ogromnie ważne i zależy nam, aby jak najwięcej osób dowiedziało się, gdzie mogą kupić swoją gazetę.

  Ostatnio skarżyli się Państwo na problemy z dostępnością „Pomorskiej”. Jest to spowodowane kłopotami finansowymi jednej z firm dystrybuujących prasę - spółki RUCH S.A.

  Brak gazet w kioskach wpływa nie tylko na naszą reputację, ale również właścicieli kiosków, którzy nie otrzymują gazet do sprzedaży. Nie mogliśmy na to dłużej pozwalać. Postanowiliśmy działać odpowiedzialnie, by nie narażać Państwa na dodatkowe uciążliwości. Zdecydowaliśmy się wycofać „Gazetę Pomorską” z punktów sprzedaży obsługiwanych przez RUCH S.A., a w zamian rozbudować sieć sprzedaży u innych dystrybutorów.

  W tych zdarzeniach nie ma naszej winy, ale nie zamierzamy się tej sytuacji biernie poddać. Przede wszystkim w Państwa interesie. Już dziś apelujemy do Was, naszych Czytelników, którym leży na sercu los Waszej/Naszej gazety - przekażcie swoim przyjaciołom, sąsiadom, znajomym, informacje, gdzie można nas kupić.

  Teraz pora na nasz własny, zdecydowany ruch. Podajcie to dalej! Gazety są solą demokracji naszych lokalnych ojczyzn, zawalczmy razem o to, aby dotarły do wszystkich.

  „Gazetę Pomorską” mogą Państwo wciąż kupić w ponad 2400 placówek handlowych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. We wszystkich punktach sprzedaży sieci Kolporter i Garmond, w galeriach handlowych, w niemal każdym supermarkecie, na każdej stacji benzynowej wszystkich znanych sieci oraz w setkach placówek Poczty Polskiej. To nie koniec. Rozwijamy przecież własną sieć dystrybucji, dzięki której docieramy nawet do niewielkich wiejskich sklepów.

  Od lat z sukcesem docieramy do Was dzięki współpracy z Pocztą Polską.

  Najpewniejszym sposobem na codzienną lekturę „Gazety Pomorskiej” jest prenumerata zamawiana u listonosza oraz tak zwana prenumerata poranna.

  Sensem pracy każdego dziennikarza i każdej redakcji jest relacja z Czytelnikami. To dla Was pracujemy i to o Wasze zaufanie zabiegamy. Gramy w otwarte karty i informujemy o naszej decyzji i powodach jej podjęcia. Może ona rodzić przejściowe niedogodności - gazety mogą zniknąć z niektórych placówek handlowych. W każdym przypadku jednak „Pomorska” pojawi się w innych, dodatkowych punktach sprzedaży na tej samej ulicy.

  Bez względu na, miejmy nadzieję, przejściowe trudności „RUCHU”, do którego jesteśmy gotowi powrócić natychmiast po unormowaniu sytuacji, będziemy każdego dnia pracować nad ułatwieniem dostępności „Pomorskiej”. W razie jakichkolwiek trudności z nabyciem „Gazety Pomorskiej” czekamy o telefon: (52) 335 00 51 lub mail: dystrybucja.bydgoszcz@polskapress.pl

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Wideo