Dziecko wpadło pod brony maszyny polowej!

KWP ŁÓDŹ
zdjęcie motywowe
zdjęcie motywowe Polskapresse
30- letni mężczyzna podczas wykonywania prac polowych przewoził ciągnikiem swojego 10- letniego syna. W wyniku niefortunnego upadku dziecko wpadło pod brony maszyny polowej. Na miejsce przybyły służby ratunkowe i funkcjonariusze policji. 10- latek z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Kielcach.

Do zdarzenia doszło 30 września 2017 r około godziny 16.00. Wstępne okoliczności sobotniego wypadku w Ręcznie wskazują, że 30- letni mężczyzna w godzinach popołudniowych podczas wykonywania prac polowych przewoził swojego 10- letniego syna. W pewnym momencie chłopiec wypadł z ciągnika i wpadł pod brony. Ojciec natychmiast wyciągnął dziecko i wezwał służby ratunkowe. Chłopiec z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Kielcach. Wykonane przez policjantów badanie potwierdziło, że 30- latek był trzeźwy. Policja wyjaśnia szczegóły i okoliczności wypadku.

P A M I Ę T A J:

Każda pracująca maszyna stanowi potencjalne zagrożenie dla dziecka.
Każdy kontakt ze zwierzętami gospodarczymi wiąże się z ryzykiem.
Każda praca z chemicznymi środkami ochrony roślin niesie niebezpieczeństwo zatrucia
Nawet podczas obserwacji pracy rodziców lub przebywaniu w otoczeniu maszyn i zwierząt gospodarczych należy zachować szczególną ostrożność.
Traktor można prowadzić tylko wtedy jeśli posiadamy prawo jazdy, czyli po ukończeniu 18 roku życia.

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ POGODĘ NA DZIŚ [FILM]