Elana Toruń przegrała ze Świtem

TOM
Elanowcy tylko raz trafili do bramki Świtu.
Elanowcy tylko raz trafili do bramki Świtu. archiwum
Drużyna Elany w sparingu ze Świtem zapomniała, że mecz trwa 90 minut. Torunianie przegrali to spotkanie w ostatnixch siedmiu minutach 1:2.

Bramkę dla toruńskiego drugoligowca strzelił Mikołajczak w 21 min.

ELANA wystąpiła w składzie: Kryszak - Bartkiewicz, Czarnecki, Wróbel, Gajda - Kikowski - Mikołajczak (66. Zamiatowski), Rogóż (83. Więckowski), Regulski (56. Maćkiewicz), Młodzieniak (76. Nowasielski) - Sędziak
Mecz w Nowym Dworze był dla zespołu Mariusza Bekasa przedostatnim sprawdzianem przed wznowieniem rozgrywek. Przy okazji interesującą konfrontacją przygotowania i umiejętności 5. drużyny grupy wschodniej II ligi z 6. zespołem grupy zachodniej. Konfrontacja wypadła, przynajmniej statystycznie, na korzyść gospodarzy, którzy strzelili o jednego gola więcej. Świt wygraną zapewnił sobie w końcowych minutach (83. 86), wykorzystując dekoncentrację rywali.

Wiadomości - Toruń

Trener Bekas w tym sparingu nie mógł skorzystać z trzech zawodników z meczowej "18"; zabrakło m.in. Świderka, Grudnia i Lewandowskiego. - Był to dla drużyny wartościowy sprawdzian. Do 75. minuty mieliśmy inicjatywę. Szkoda, że graliśmy na sztucznej nawierzchni. Szukamy trawiastej płyty, aby w sobotę zagrać z Wdą - przekazał opiekun Elany.