Ewelina Lisowska gwiazdą koncertu WOŚP 2017 we Włocławku

  Ewelina Lisowska gwiazdą koncertu WOŚP 2017 we Włocławku

  Zdjęcie autora materiału

  Justyna Juszczyńska

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Ewelina Lisowska zaśpiewa we Włocławku 15 stycznia.

  Ewelina Lisowska zaśpiewa we Włocławku 15 stycznia. ©Agnieszka Olejniak

  Znamy gwiazdę, która zaśpiewa we Włocławku podczas 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
  Ewelina Lisowska zaśpiewa we Włocławku 15 stycznia.

  Ewelina Lisowska zaśpiewa we Włocławku 15 stycznia. ©Agnieszka Olejniak

  Zbliża się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku orkiestra zagra dla ratowania zdrowia i życia dzieci oraz seniorów.

  We Włocławku trwają już przygotowania do 25. finału akcji. Ruszyła już rejestracja wolontariuszy. Osoby, które w niedzielę, 15 stycznia chcą zbierać pieniądze do charakterystycznych puszek mogą się zarejestrować wypełniając formularz na stronie internetowej wosp.wloclawek.pl.

  Jak podkreśla Beata Krajewska, szefowa włocławskiego sztabu warto dobrze przemyśleć swoją decyzję. - Nasz sztab dysponuje ograniczoną liczbą miejsc, a raz zarejestrowanej osoby nie da się wycofać, ani zastąpić - podkreśla kobieta.

  Włocławski sztab ma 550 miejsc dla wolontariuszy. Jak co roku lista chętnych szybko się zapełnia.

  W tej chwili w sztabie trwają przygotowania do internetowych aukcji, które ruszyły w grudniu. - Każdy może przekazać jakiś przedmiot na aukcje - mówi Beata Krajewska. - Można je przynieść do naszej siedziby w Browarze B. (wejście od ulicy Łęgskiej).

  Jak zawsze miasto przygotowuje się również do finałowego koncertu. Jak zdradziła nam Angelika Żychlewicz, dyrektor wydziału kultury, promocji i komunikacji społecznej w tym roku planują zaprosić artystę, którego docenią młodzi ludzie, którzy tak aktywnie włączają się do tej charytatywnej akcji.

  - To taki ukłon w ich stronę i podziękowania za pomoc - mówi szefowa wydziału kultury. - Staramy się zaprosić do Włocławka gwiazdę na topie. Prowadzimy rozmowy z wieloma wykonawcami.

  Kto zaśpiewa na scenie? Jak udało nam się ustalić będzie to Ewelina Lisowska.

  Przypomnijmy, że w ubiegłym roku sztab WOŚP Włocławek zebrał ponad 190 tys. złotych. Na ulicach Włocławka kwestowało 450 wolontariuszy. Do ich puszek trafiło 176 237,18 złotych. Z licytacji wypłynęło jeszcze blisko 15 tys. złotych. W 2015 roku sztab zebrał blisko 145 tys. złotych. Czy podczas jubileuszowego 25. finału uda się pobić rekord?

  [SC]WOŚP 2016 WE WŁOCŁAWKU, ZDJĘCIA, WIDEO, RELACJA, STAN KONTA
  [/SC]  Komentarze (10)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (10) forum.pomorska.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Nasze Dobre 2018