Fantastyczna wystawa z klocków Lego w namiocie w Ustce!

ReklamaGP
Tej wystawy nie można przegapić! W namiocie tuż przy zejściu do Portu w Ustce czekają na nas najwspanialsze i najpiękniejsze budowle w klocków Lego. Moc atrakcji dla każdego!

Wystawa dla całej rodziny

W namiocie przy ulicy Marynarki Polskiej 12 znajdziemy największą wystawę klocków Lego w Polsce. Wystawa Lego w Ustce łączy walory edukacyjne z rozrywkowymi - na powierzchni 300 metrów kwadratowych znajdują się budowle, które zachwycą nie tylko dzieci, ale i rodziców.

Eksponaty przedstawiają nie tylko znane z bajek i filmów postacie, ale także miejsca i wydarzenia historyczne. Wśród budowli na szczególną uwagę zasługują najsłynniejsze budynki świata - zarówno zabytkowe, jak i współczesne. Znajdziemy tu m.in. replikę Pałacu Kultury i Nauki, Krzywej Wieży w Pizie, Empire State Building czy Big Bena. W ten sposób najmłodsi mogą poszerzyć lub utrwalić swoją wiedzę geograficzną i historyczną!

Nauka poprzez zabawę

Odwiedzając namiot Lego w Ustce przyjrzyjmy się dokładnie budowlom z Lego Technic - zobaczymy tu m.in. auta terenowe, dźwigi, maszyny budowlane czy helikoptery. Możemy zabawić się w małych inżynierów i zobaczyć jak działają silniki i przekładnie w zminiaturyzowanych pojazdach.

Jeszcze większą gratką mogą okazać się budowle Lego Mindstorms, które są w stanie zaskoczyć nawet prawdziwych specjalistów od robotyki. Tylko na wystawie Lego w Ustce znajdziemy robota pomagającego budować ludzkie kości; jest to rekonstrukcja urządzenia, które w warunkach laboratoryjnych pracuje na uniwersytecie w Cambridge.

Świat bajek i filmów dla osób w każdym wieku

W namiocie Lego w Ustce poczujemy też bardziej fantastyczne klimaty - znajdziemy wspaniałą replikę statku Korsarskiego, fosforescencyjne makiety z duchami czy ogromne miasteczko Lego City.

Wystawa klocków Lego w Ustce może też pochwalić się niesamowitą kolekcją budowli z serii Star Wars. Unikatowe klockowe figury Yody, Jabby czy R2-D2 zachwycą każdego miłośnika Gwiezdnych Wojen. Ponadto odtworzone zostały najpopularniejsze sceny i pojazdy z sagi o wojownikach Jedi.

Z namiotu nie wyjdą zawiedzeni także fani serii o Harrym Potterze. Na wystawie Lego w Ustce można zobaczyć m.in. Hogwart i jego okolice, ulicę Pokątną, Norę czy Błędnego Rycerza.

Jedyne w swoim rodzaju budowle z klocków Lego czekają do końca wakacji w namiocie przy ulicy Marynarki Polskiej 12 w Ustce. Bilety dostępne są w cenie od 8 do 12 zł, a po świetnej zabawie można zakupić wymarzony zestaw Lego w przygotowanym sklepiku. Organizatorzy gwarantują, że ceny są w nim każdorazowo o 1 zł niższe od katalogowych. Więcej informacji znajdziemy na www.wystawaklockow.pl.

Wideo

Dodaj ogłoszenie