Ma to związek z rozbudową Globalnego Centrum Zarządzania Sieciami Alcatel-Lucent w Bydgoszczy.

Centrum tworzy nowy zespół dla projektów europejskich, który będzie świadczyć zaawansowane usługi eksploatacji i utrzymania sieci. W związku z tym firma planuje przyjąć do końca tego roku 100 osób.

Czytaj też: Zdolni inżynierowie z firmy Alcatel-Lucent znajdą abonenta telefonu komórkowego!

- W Bydgoszczy zatrudniamy łącznie ponad 700 inżynierów, w tym ponad 180 osób pracuje w centrum specjalizującym się w tworzeniu oprogramowania telekomunikacyjnego - informuje Rafał Tyburcy, dyrektor HR Alcatela-Lucenta w Polsce. - W związku z rozbudową globalnego centrum, poszukujemy wysoko wykwalifikowanych inżynierów, specjalizujących się w różnych technologiach sieciowych, zarówno telekomunikacyjnych, jak i informatycznych. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy, możliwość rozwoju zawodowego, bogaty pakiet szkoleń oraz udział w projektach dla międzynarodowych klientów.

Obejrzyj zdjęcia z firmy Alcatel-Lucent

- Rozbudowa Globalne Centrum Zarządzania Sieciami w Bydgoszczy to rozszerzenie naszych globalnych możliwości w usługach zarządzania i utrzymania sieci  - komentuje Andrzej Dulka, prezes zarządu Alcatela-Lucenta w Polsce. - Cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ umożliwiają operatorom między innymi redukcję kosztów eksploatacyjnych.

Zobacz też: Mówi Andrzej Dulka, prezes Alcatel-Lucent (wideo)