Firmo, zgłoś się do kategorii Złotej Setki Pomorza i Kujaw. Nie zwlekaj, masz czas już tylko do 30 kwietnia!

Beata Busz
Beata Busz
Laureatów wszystkich kategorii 27. edycji Złotej Setki Pomorza i Kujaw ogłosimy 19 czerwca podczas gali w Operze Nova w Bydgoszczy. Zostaną na nią zaproszeni wszyscy uczestnicy rankingów.
Laureatów wszystkich kategorii 27. edycji Złotej Setki Pomorza i Kujaw ogłosimy 19 czerwca podczas gali w Operze Nova w Bydgoszczy. Zostaną na nią zaproszeni wszyscy uczestnicy rankingów. FOT. PRZEMYSŁAW POPOWSKI
Do 30 kwietnia czekamy na zgłoszenie w dwóch kategoriach tegorocznej Złotej Setki Pomorza i Kujaw 2022 - Lidera społecznej odpowiedzialności biznesu i Ambasadora kultury. Firmo, zgłoś się, a spotkamy się na gali.

Jeżeli Twoja firma wspiera kulturę i sztukę, to koniecznie zgłoś ją do naszej nowej kategorii Ambasador kultury, która powstaje we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu. Swoich kandydatów mogą też tutaj wskazywać samorządy, instytucje kultury, stowarzyszenia, jak również mieszkańcy regionu.
Wystarczy na adres mailowy [email protected] wysłać opis podjętych przez firmę działań w zakresie wsparcia kultury, ewentualnie wskazać wielkość poniesionych nakładów - mogą to być zarówno jednorazowe projekty, wydarzenia, jak i długofalowe inicjatywy.

Następnie kapituła konkursu, w skład której wejdą przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu i makroregionu Wielkopolska Kujawsko-Pomorskie Polska Press, dokona oceny nadesłanych zgłoszeń, biorąc pod uwagę zaangażowanie we wspierane projekty, długość trwania mecenatu, jego zakres oraz realne wsparcie w promocji kultury i sztuki.

A jeżeli Twoja firma działa na rzecz lokalnej społeczności, wspiera lokalne inicjatywy, a do tego jeszcze dba o pracowników i środowisko naturalne, zgłoś ją do kategorii Lider społecznej odpowiedzialności biznesu. Należy wypełnić ankietę przygotowaną przez naukowców Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Spośród wszystkich zgłoszeń, komisja uczelniana wytypuje 10 firm, które otrzymają najwyższe wyniki z badania ankietowego. Następnie kapituła konkurs, w skład której wchodzą przedstawiciele regionalnych organizacji biznesowych, naukowcy z największych kujawsko-pomorskich uczelni, reprezentanci samorządu województwa i instytucji otoczenia biznesu - w tajnym głosowaniu - wyłoni laureatów 1.2 i 3 miejsca.

Laureatów wszystkich kategorii 27. edycji Złotej Setki Pomorza i Kujaw ogłosimy 19 czerwca podczas gali w Operze Nova w Bydgoszczy. Zostaną na nią zaproszeni wszyscy uczestnicy rankingów.
REGULAMIN RANKINGU

Forum Lokalnego Biznesu w powiecie krapkowickim - Joachim Wojtala

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska