Ryszard B. z Bydgoszczy: - Sprawa nagród dla pracowników Fundacji Polsko-Niemieckie Pojednanie to jeden wielki skandal. Jestem dzieckiem wojny i za cztery lata cierpień dostałem tysiąc złotych. Pieniędzmi, które wziął sobie Parys, można by obdarować wielu ludzi, którzy przeżyli wojenne piekło.
Paweł z Grudziądza: - Ostatnio telewizja pokazywała demonstracje antywojenne w Berlinie, ale nie relacjonowano przebiegu podobnej demonstracji w Warszawie. Czyżby to dlatego, że tłum obrażał panów Millera i Kwaśniewskiego?
Czytelnik z Włocławka: - Czym kierował się minister Belka, zwalniając zarząd Fundacji Polsko-Niemieckie Pojednanie z podatku od osób fizycznych?
Witold z Bydgoszczy: - Ci, którzy myślą, że dostaną coś za darmo, chyba nigdy nie mieli do czynienia z działaczami Pracowniczych Ogrodów Działkowych Polskiego Związku Działkowców.
Czytelnik z Inowrocławia: - Dzięki Renacie Beger, która z ramienia "Samoobrony" zasiada w sejmowej komisji śledczej mamy fajny teatrzyk w TV.
Alicja z Bydgoszczy: - Jestem starszą osobą. Ciągle znajduję pod drzwiami ulotki reklamowe. Nie mam siły się po nie schylać, to dla mnie nie lada problem. Nie chcę, żeby ktoś, bez mojej zgody, śmiecił mi pod drzwiami.
Ryszard B. z Bydgoszczy: - Premier niepotrzebnie zgodził się na wchodzenie prezydenta Kwaśniewskiego w kompetencje rządu. Zawarł też za dużo kompromisów. Przez to rząd nie ma pola manewru. A czas ucieka.
Andrzej Lankiewicz z Bydgoszczy: - Kołodko szuka pieniędzy dla budżetu państwa. A przecież najpierw należałoby zahamować ich odpływ. Właśnie z budżetu. Jak do tej pory mnóstwo pieniędzy trafia do prywatnych kieszeni polityków i urzędników. Tam pan Kołodko powinien poszukać rezerw.
Antoni z Włocławka: - Dziwię się, że po kompromitacji podczas rozmowy z Longinem Pastusiakiem, pan Rokita nadal zasiada w sejmowej komisji śledczej.
Andrzej z Włocławka: - _Jestem przeciwny wstąpieniu do Unii Europejskiej. Rząd zabiera nam zasiłki i świadczenia przedemerytalne, zasiłki wychowawcze. Jak mamy wejść do UE z takim pakietem socjalnym?! Powinniśmy reprezentować XXI wiek, a nie średniowiecze.
**_Opinie prezentowane przez Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.
