https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Gdy się Chrystus rodzi...

Iwona Woźniak
Naszym zdaniem na szczególne wyróżnienie  zasługuje gra aktorska diabełków: Wiesławy  Borowskiej i Moniki Nowak - uczennic klasy II.
Naszym zdaniem na szczególne wyróżnienie zasługuje gra aktorska diabełków: Wiesławy Borowskiej i Moniki Nowak - uczennic klasy II. Iwona Woźniak
Uczniowie żnińskich szkół ponadgimnazjalnych spotkali się wczoraj w Domu Kultury, aby obejrzeć przygotowane przez swoich kolegów - aktorów z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Handlowych "Bożonarodzeniowe przedstawienie".

     Godzinne przedstawienie zaprezentowali uczniowie klasy IV c i II s pod okiem Karola Stawniaka, Marii Sobaszkiewicz, Grażyny Raczyńskiej i Danuty Biegańskiej. Jak dało się zauważyć po reakcjach publiczności, jasełka bardzo się wszystkim podobały. Naszym zdaniem na szczególne wyróżnienie zasługuje gra aktorska diabełków: Wiesławy Borowskiej i Moniki Nowak - uczennic klasy II oraz dobór muzyki i scenografia.

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska