MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Gdzie kręcono Czterech Pancernych? Tak wyglądają plenery z serialu na Dolnym Śląsku - zobaczcie zdjęcia

OPRAC.:
Dariusz Nawrocki
Dariusz Nawrocki
Sławomir Szeliga z Inowrocławia ma niezwykłe hobby. Wraz z rodziną podróżuje po Polsce śladami plenerów znanych z kultowych polskich filmów i seriali. Dociera do miejsc, które większość widzów zna tylko z ekranów telewizorów. Fotografuje, porównuje z filmowymi kadrami, dociera do ciekawych, powszechnie mało znanych informacji. Od samego początku jego podróże opisujemy na naszych łamach. Sławomir Szeliga z Inowrocławia podróżował już śladami między innymi takich seriali i filmów jak:"Nie lubię poniedziałku""Ojciec Mateusz""Ranczo""Stawka większa niż życie""Do przerwy 0:1""Wyspa złoczyńców""Samochodzik i templariusze""Podróż za jeden uśmiech""Wiosna panie sierżancie""Prawo i pięść""Kolumbowie""Stawiam na Tolka Banana""Do widzenia, do jutra""Jak rozpętałem drugą wojnę światową""U Pana Boga za piecem" "U Pana Boga w ogródku”"U Pana Boga za miedzą""Sami swoi"[polecane]22436781,21269471[/polecane]W styczniu 2023 roku Sławomir Szeliga z synem Kacprem i żoną Agnieszką kontynuowali swoją podróż tropem serialu "Czterej pancerni i pies". Wcześniej poszukiwali ich między innymi w Bydgoszczy i w Kujawsko-Pomorskiem. Teraz wybrali się na Dolny Śląsk.- Tym razem mieliśmy wspaniałego przewodnika - Marka Łazarza - miłośnika turystyki filmowej, szefa ogólnopolskiego Stowarzyszenia Klub Pancernych, autora przewodnika po serialu i okolicach - zdradza Sławomir Szeliga. Otrzymał od Marka Łazarza książkę "Czterej pancerni i pies. Przewodnik po serialu i okolicach" wraz z dedykacją: "Dla Sławka, niestrudzonego poszukiwacza filmowych plenerów. Z pancernymi pozdrowieniami. Powodzenia przy kolejnych filmowych lokalizacjach"Zobaczcie, jak wyglądają dziś miejsca na Dolnym Śląsku, w których kręcono serial "Czterej Pancerni i pies". Zapoznajcie się z ciekawymi opisami Sławomira Szeligi >>>>
Sławomir Szeliga z Inowrocławia ma niezwykłe hobby. Wraz z rodziną podróżuje po Polsce śladami plenerów znanych z kultowych polskich filmów i seriali. Dociera do miejsc, które większość widzów zna tylko z ekranów telewizorów. Fotografuje, porównuje z filmowymi kadrami, dociera do ciekawych, powszechnie mało znanych informacji. Od samego początku jego podróże opisujemy na naszych łamach. Sławomir Szeliga z Inowrocławia podróżował już śladami między innymi takich seriali i filmów jak:"Nie lubię poniedziałku""Ojciec Mateusz""Ranczo""Stawka większa niż życie""Do przerwy 0:1""Wyspa złoczyńców""Samochodzik i templariusze""Podróż za jeden uśmiech""Wiosna panie sierżancie""Prawo i pięść""Kolumbowie""Stawiam na Tolka Banana""Do widzenia, do jutra""Jak rozpętałem drugą wojnę światową""U Pana Boga za piecem" "U Pana Boga w ogródku”"U Pana Boga za miedzą""Sami swoi"[polecane]22436781,21269471[/polecane]W styczniu 2023 roku Sławomir Szeliga z synem Kacprem i żoną Agnieszką kontynuowali swoją podróż tropem serialu "Czterej pancerni i pies". Wcześniej poszukiwali ich między innymi w Bydgoszczy i w Kujawsko-Pomorskiem. Teraz wybrali się na Dolny Śląsk.- Tym razem mieliśmy wspaniałego przewodnika - Marka Łazarza - miłośnika turystyki filmowej, szefa ogólnopolskiego Stowarzyszenia Klub Pancernych, autora przewodnika po serialu i okolicach - zdradza Sławomir Szeliga. Otrzymał od Marka Łazarza książkę "Czterej pancerni i pies. Przewodnik po serialu i okolicach" wraz z dedykacją: "Dla Sławka, niestrudzonego poszukiwacza filmowych plenerów. Z pancernymi pozdrowieniami. Powodzenia przy kolejnych filmowych lokalizacjach"Zobaczcie, jak wyglądają dziś miejsca na Dolnym Śląsku, w których kręcono serial "Czterej Pancerni i pies". Zapoznajcie się z ciekawymi opisami Sławomira Szeligi >>>>Sławomir Szeliga/ screen z filmu "Czterej pancerni i pies"
Sławomir Szeliga wraz z rodziną od kilku już lat podróżuje po Polsce śladami plenerów znanych z kultowych polskich filmów i seriali. Tym razem wybrał się na Dolny Śląsk. Odwiedził miejsca, w którym kręcono serial "Czterej pancerni i pies". - Tym razem mieliśmy wspaniałego przewodnika - Marka Łazarza - miłośnika turystyki filmowej, szefa ogólnopolskiego Stowarzyszenia Klub Pancernych, autora przewodnika po serialu i okolicach - zdradza Sławomir Szeliga. Zobaczcie zdjęcia!

Sławomir Szeliga z Inowrocławia ma niezwykłe hobby.

Wraz z rodziną podróżuje po Polsce śladami plenerów znanych z kultowych polskich filmów i seriali. Dociera do miejsc, które większość widzów zna tylko z ekranów telewizorów. Fotografuje, porównuje z filmowymi kadrami, dociera do ciekawych, powszechnie mało znanych informacji. Od samego początku jego podróże opisujemy na naszych łamach.

Sławomir Szeliga z Inowrocławia podróżował już śladami między innymi takich seriali i filmów jak:

 • "Nie lubię poniedziałku"
 • "Ojciec Mateusz"
 • "Ranczo"
 • "Stawka większa niż życie"
 • "Do przerwy 0:1"
 • "Wyspa złoczyńców"
 • "Samochodzik i templariusze"
 • "Podróż za jeden uśmiech"
 • "Wiosna panie sierżancie"
 • "Prawo i pięść"
 • "Kolumbowie"
 • "Stawiam na Tolka Banana"
 • "Do widzenia, do jutra"
 • "Jak rozpętałem drugą wojnę światową"
 • "U Pana Boga za piecem"
 • "U Pana Boga w ogródku”
 • "U Pana Boga za miedzą"
 • "Sami swoi"

W styczniu 2023 roku Sławomir Szeliga z synem Kacprem i żoną Agnieszką kontynuowali swoją podróż tropem serialu "Czterej pancerni i pies". Wcześniej poszukiwali ich między innymi w Bydgoszczy i w Kujawsko-Pomorskiem. Teraz wybrali się na Dolny Śląsk.

- Tym razem mieliśmy wspaniałego przewodnika - Marka Łazarza - miłośnika turystyki filmowej, szefa ogólnopolskiego Stowarzyszenia Klub Pancernych, autora przewodnika po serialu i okolicach - zdradza Sławomir Szeliga.

Otrzymał od Marka Łazarza książkę "Czterej pancerni i pies. Przewodnik po serialu i okolicach" wraz z dedykacją: "Dla Sławka, niestrudzonego poszukiwacza filmowych plenerów. Z pancernymi pozdrowieniami. Powodzenia przy kolejnych filmowych lokalizacjach"

Zobaczcie, jak wyglądają dziś miejsca na Dolnym Śląsku, w których kręcono serial "Czterej Pancerni i pies". Zapoznajcie się z ciekawymi opisami Sławomira Szeligi:

od 7 lat
Wideo

Pogoda na Boże Ciało i długi weekend

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska