III liga: Unia Janikowo - Unia Swarzędz. Zdjęcia z meczu

Dariusz Knopik
Unia Janikowo zremisowała bezbramkowo z Unią Swarzędz (na niebiesko)
Unia Janikowo zremisowała bezbramkowo z Unią Swarzędz (na niebiesko) Przemysław Powała
W meczu 15. kolejki III ligi Unia Janikowo bezbramkowo zremisowała z imienniczką ze Swarzędza.

UNIA JANIKOWO - UNIA SWARZĘDZ 0:0
UNIA J.: Syldatk - Garstka, Urbański, Jakubowski, Hartwich - Kowalczuk (81. Konieczny), Radomski, Wrześniewski - Kędziora, Goździk, Machaj (46. Mysiak).

To był trzeci mecz janikowian w ciągu tygodnia. Przypomnijmy, że w ubiegłą sobotę przegrali 0:2 z ŁKS Łódź w 1/16 finału Pucharu Polski. W środę w spotkaniu ligowym ulegli 0:1 GKS Przodkowo. Teraz udało się przerwać serię tych porażek, ale nikt w obozie gospodarzy nie był do końca zadowolony.

Lepsza w wykonaniu podopiecznych Artura Polehojko była pierwsza połowa, w której stworzyli sobie kilka okazji do zdobycia bramki. Jednak strzały Tomasza Kowalczuka, Dawida Radomskiego czy Michała Wrześniewskiego były odrobinę niecelne lub blokowali je obrońcy rywali.

Po przerwie ekipie z Janikowa dopisało szczęście, bo jeden z rywali zmarnował rzut karny.

Już w środę kolejny mecz. Tym razem na wyjeździe z Gwardią Koszalin.