https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Inowrocław solidarny z Ukrainą. Manifestacje pod ratuszem i Pomnikiem Obrońców Inowrocławia [zdjęcia, wideo]

Dariusz Nawrocki
Kilkadziesiąt osób wzięło udział w manifestacjach, które w czwartek 24 lutego zorganizowano pod Urzędem Miasta w Inowrocławiu i Pod Pomnikiem Obrońców Inowrocławia
Kilkadziesiąt osób wzięło udział w manifestacjach, które w czwartek 24 lutego zorganizowano pod Urzędem Miasta w Inowrocławiu i Pod Pomnikiem Obrońców Inowrocławia Dariusz Nawrocki
Kilkadziesiąt osób wzięło udział w manifestacjach, które w czwartek 24 lutego zorganizowano pod Urzędem Miasta w Inowrocławiu i Pod Pomnikiem Obrońców Inowrocławia.

24 lutego Rosja najechała Ukrainę. Tuż za nasza wschodnią granicą trwa regularna wojna. Polacy spontanicznie skrzykują się, by wesprzeć naród ukraiński.

O godzinie 17.30 mieszkańcy Inowrocławia spotkali się przed ratuszem. To spotkanie zorganizował Patryk Kaźmierczak.

O godzinie 18 pod Pomnikiem Obrońców Inowrocławia zjawili się mieszkańcy, których zaprosił Marek Browiński.

Uczestnicy obu spotkań przynieśli ze sobą flagi i znicze. W rozmowach z nami podkreślali, że w ten sposób chcieli zamanifestować swoją solidarność z narodem ukraińskim.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska