https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Jak wypromować Grudziądz? Jak ściągnąć do miasta turystów? Odpowiadają kandydaci na prezydenta [wideo]

(Pa, Lern)
Kandydaci na prezydenta Grudziądza
Kandydaci na prezydenta Grudziądza Fotoreporterzy "Pomorskiej"
To kolejne pytanie w naszej video-debacie z kandydatami na prezydenta miasta. Czy znają sposób na turystyczne rozruszanie Grudziądza?

W piątej przedwyborczej rundzie pytań kandydaci mówią o pomysłach na promocję Grudziądza. Jak zamierzają ściągnąć tutaj gości z okolicy, z kraju, albo zza granicy? Posłuchajcie i porównajcie odpowiedzi. Co o nich sądzicie? Zachęcamy do wyrażania opinii na forum.

width="1280" height="720

Niebawem kolejny materiał z odpowiedziami na pytanie o grudziądzkie solanki.

Czytaj e-wydanie »

Komentarze 7

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

c
cogito ergo sum

Poseł PO Janusz Dzięcioł nie jest zaangażowany w kultywowanie tradycji kawaleryjskich w Grudziądzu.

t
tak sie przyglądam z boku
W dniu 10.11.2014 o 09:54, Gość napisał:

Tylko Dzięciól powiedział konkretnie- tradycje ułańskie rozszerzyć w święto dla ludzi (popieram, może jakieś parady, zawody, grupy rekonstrukcyjne modne teraz) i remonować i udostępniać cytadelę. Reszta bredzi ogólnikami.

Faktycznie jak chcesz głosować na dziecioła tylko dlatego ze chce rozszerzyc tradycje ułańskie i udostępnić cytadele dla ludu w święto dla ludzi to jest pożądny argument.

Tak to jest zdecydowanie priorytet w tym mieście i zdecydowanie musi się tym zająć prezydent miasta bo nikt inny temu niepodoła.

 

Człowieku co to za konkret. Parady, zawody, ty uwazasz w tym miescie nie ma innych bardziej priorytetowych zajec dla prezydenta? Zobacz, popatrz, pomyśl- ludzie nie mają gdzie mieszkać, nie mają pracy, Ci co mają nie mają jak od wypłaty do wypłaty wyżyć, w urzedach maja na ciebie wyje***e, do szpitala najlepiej jakbyś tylko parkowac jezdził (parking bardzo drogi, a nikt tam dla przyjemnosci nie jedzie) do tego kolejki dlugie-byle jaki specjalista (minimum na kilka miechów). Mało tego cały szpital strasznie zadłużony, straż miejska pozjadała wszystkie rozumy- żyje głownie z fotoradarów, menelstwa nie tyka. W Urzedzie Miasta jakieś niezrozumiałe i przeczące z porządkiem i sumieniem roszady, układy na stanowisku v-ce prezydenta i tak dalej...

Dla mnie sprawa jasna obecny prezydent out, Big Brother out, były prezydent i była vice out reszty nie znam ale program wyborczy do kitu. Według mnie żaden nic konkretnego nie wniósł, a Ci co byli i mieli jakiś wpływ już pokazali mi co potrafią więc ich program wyborczy to stek kłamstw.

p
precz z big brotherem

Wszystkie te cytadele, solanki, jakiś stadion, czy inne tego typu pierdoły mam w du***! Co to za program. Ludzie zaden z nich nic konkretnego nie wnosi. Mnie interesuje jak wyżyć w tym zasranym mieście za 1300 zł!!!!!!!!!.

Na ch*j mi multikino jak mnie nie stać żeby tam iść, albo te solanki. To jest tylko dla tych "prezesików" wszystko. Wyzyskiwaczy naszym kosztem.

R
Rafał GKM

Totalne dno, brak jakiegokolwiek pomysłu, masło maślane, nie jestem zwolennikiem Dzięcioła ale jako jedyny podał przykład Ułani i Cytadela i w tym kierunku należy iść wyremontowaliśmy za 40 mln błonia i co z tego ile żaglówek zawitało zawita do portu? Pakować kasę w górę zamkową stworzyć w tym miejscu konkretnie miejsce które można pokazać turystom to musi być perełka turystyczna miasta, organizować na błoniach imprezy dla Ułanów ale takie z rozmachem, no i przejąć cytadelę od wojska wpakować kasę z UE i zrobić z niej perełkę na skalę światową możemy być turystyczną stolicą Europy jeśli chodzi o fortyfikacje jeśli Malbork może tyle z zamkiem to pomyślmy ile my możemy zdziałać z cytadelą, pakować kasę w Rudnik i w Rudniku budować solanki od nowa a to dziadostwo zburzyć lub przekazać Nowakowi on będzie wiedział jak zagospodarować pseudo solanki

K
Komisja

Te solanki to sobie darujcie, szkoda pieniędzy. Odgrzewacie ciągle te same "kotlety" przed wyborami. Nie ma w Grudziądzu młodych, madrych kreatywnych ludzi? Na te stare gęby nie mogę patrzeć, a ten pajac z "Big Brothera" niech sobie da spokój.

G
Gość

Tylko Dzięciól powiedział konkretnie- tradycje ułańskie rozszerzyć w święto dla ludzi (popieram, może jakieś parady, zawody, grupy rekonstrukcyjne modne teraz) i remonować i udostępniać cytadelę. Reszta bredzi ogólnikami.

g
gość

Lepiej niech powiedzą co zrobią ,aby pracodawcy obecni i przyszli płacili godne pensje.Wszyscy zasłaniają się kryzysem,którego w Polsce nie ma i nie było.Tak mówił sam Tusk.Zielona wyspa-pamiętacie?Jak narazie żaden kandydat nie zajął się tym tematem.Wszystko inne,to tematy zastępcze.Mnie,jak i wielu Grudziądzan interesuje najbardziej to,kiedy wreszcie w Grudziądzu pracodawcy przestaną wykorzystywać ludzi.Mamy dość takich pracodawców-nieudaczników,którzy tylko na ludzkiej krzywdzie potrafią się dorobić.Mamy dość niewolnictwa.Nie da się żyć za 1300zł.Dobrze,że nas jeszcze nie biczują.Chociaż kto wie?

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska