Lech Poznań zmienia trenera: Skorża za Żurawia
Jarosław Klauzo nowym prezesem Chojniczanki Chojnice [zdjęcia]

Dziś po południu w klubie przy Mickiewicza ogłoszono nazwisko nowego prezesa pierwszoligowej Chojniczanki 1930 Chojnice SA. Został nim Jarosław Klauzo. To decyzja akcjonariuszy.
Niespodzianki nie było, ponieważ każdy, kto od lat kibicuje drużynie z Chojnic wie, ile czasu, zaangażowania i serca wkłada w pracę w piłkarskim klubie Jarosław Klauzo. Do tej pory pełnił funkcję wiceprezesa, teraz zastąpi Macieja Polasika, który pod koniec maja przestał pełnić funkcję prezesa Chojniczanki Chojnice - po ponad 13 latach. Decyzja Macieja Polasika miała związek z objęciem przez niego stanowiska dyrektora szpitala w Chojnicach. Nie kończy jednak swojej współpracy z klubem - odtąd pełnił będzie funkcję honorowego prezesa zarządu w Chojniczance.
- Walne zgromadzenie akcjonariuszy MKS Chojniczanka 1930 S.A. jednogłośnie podjęło decyzję o nadaniu szczególnego wyróżnienia dla Macieja Polasika i mianowania go tytułem Honorowego Prezesa Chojniczanki - informuje biuro prasowe klubu.
Nowym wiceprezesem wybrany został Przemysław Gliszczyński, który także od wielu lat związany jest z Chojniczanką - pracował na rzecz klubu jako członek zarządu od 2014 roku. Na stanowisku wiceprezesa pozostanie też Rafał Zabrocki pełniący tę funkcję od lipca 2019 roku.
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.
Podaj powód zgłoszenia
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.