Jesteś firmą, która angażuje się w pomaganie innym lub znasz taką firmę? Czekamy na zgłoszenia!

Beata Busz
Beata Busz
Firmy z regionu zaangażowały się w pomoc Ukrainie, chcemy je docenić. Czekamy na zgłoszenia na beata.busz@polskapress.pl
Firmy z regionu zaangażowały się w pomoc Ukrainie, chcemy je docenić. Czekamy na zgłoszenia na [email protected] Arkadiusz Wojtasiewicz
W tegorocznym rankingu, oprócz firm, które osiągają wysokie obroty, chcemy też docenić te, które po wybuchu wojny w Ukrainie zaangażowały się w pomoc wojennym uchodźcom lub Ukraińcom, którzy zostali w kraju by bronić swojej ojczyzny.

Wiele firm nie myśląc o zyskach, w odruchu serca oferowało darmowe usługi, przewozy towarów, udostępniało miejsca noclegowe. Organizowały zbiórki darów czy też proponowały miejsca pracy. Krótko mówiąc: zdały egzamin z solidarności. Tym razem z Ukrainą.

Szukamy biznesów solidarnych z Ukrainą

Czekamy na zgłoszenia od samych firm - pokażcie się i zaraźcie    pomaganiem innych! Liczymy też na organizacje pomocowe i samorządy, które w ten sposób chciałyby podziękować za zaangażowanie i wsparcie. Biznes z ludzką twarzą i o wielkim sercu mogą również wskazać nasi Czytelnicy.
Na zgłoszenia z krótkim opisem pomocy świadczonej przez firmę dla ogarniętej wojną Ukrainy i uchodźców można przesyłać na adres mailowy: [email protected].

Trudno zmierzyć okazane dobro, ale postaramy się spośród zgłoszeń, wyróżnić te biznesy, które wykazały się największym sercem. Bo nie chodzi tutaj wcale o wielkie pieniądze przekazane na pomoc, ale zaangażowanie, pomysł, inicjatywę, długofalowość wsparcia. Wszystkie zgłoszone firmy zaprosimy na galę Złotej Setki Pomorza i Kujaw 2021, by tam ogłosić naszych laureatów i pokazać, że warto pomagać!

Czekamy na firmy pomagające innym

Ale to nie jedyne wyróżnienie z pomaganiem w tle. Już po raz trzeci wyłonimy też Lidera społecznej odpowiedzialności biznesu. Na zgłoszenia od firm  w tej kategorii czekamy do 14 kwietnia, warto się zatem pospieszyć, bo    czasu jest już coraz mniej.
Żeby ubiegać się o ten zaszczytny tytuł wystarczy wypełnić ankietę.

Wstępnej oceny ankiet dokona komisja konkursowa składająca się z pracowników naukowych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy - w tym roku to właśnie nasz partner merytoryczny w tej kategorii. Wytypuje ona 10 firm, które uzyskają najwyższy wynik z badania.
Ostateczny głos będzie należał do Kapituły Konkursu, która w tajnym głosowaniu wskaże Liderów społecznej odpowiedzialności biznesu. W Kapitule zasiądą przedstawiciele regionalnych organizacji biznesowych, naukowcy z największych kujawsko-pomorskich uczelni, reprezentanci samorządu województwa i instytucji otoczenia biznesu.

Lidera społecznej odpowiedzialności biznesu również ogłosimy podczas czerwcowej gali w Operze Nova w Bydgoszczy. Poznamy tam też laureatów rankingów finansowych, opartych na twardych danych - firmy nie wysyłają tutaj zgłoszeń - a przygotowanych wspólnie z naszym partnerem merytorycznym Izbą Administracji Skarbowej w Bydgoszczy.
Swoje wyróżnienia przyznają dziennikarze, którzy piszą w „Pomorskiej” o gospodarce.

W kolejnym roku pod znakiem koronawirusa nie mogło też zabraknąć Liderów w dobie pandemii. Tym razem laury trafią do    gmin, w których zaszczepiła się największa liczba mieszkańców.
REGULAMIN RANKINGU
ANEKS DO REGULAMINU
ANEKS DO REGULAMINU 2.0

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Jak przekuć naukę w sukces biznesowy? Pomogą w tym spin-offy

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska