Zwierzakom z toruńskiego schroniska można pomóc przynosząc ze sobą: suchą i mokrą karmę; koce, kołdry (najlepiej bez pierza); makulaturę i nakrętki. Można będzie także wrzucić pieniądze do specjalnych puszek. - Pamiętaj - KARMA WRACA. Zabierz ze sobą przyjaciół, dzieci i czworonogi – zachęcają organizatorzy wydarzenia na Facebooku.
Zbiórka na rzecz Toruńskiego Schroniska dla Zwierząt zaplanowano w niedzielę 30 sierpnia na Przystani Toruń. Wydarzenie trwać będzie od godziny 10 do 19. Plan dnia wygląda następująco:
- 10:00 - Śniadanie na trawie z Kona Coast Cafe Nasza Toruńska FreestyleCooking
- 10:30 - Zdrowy kręgosłup z Paula Gimińska Trener Personalny
- 11:30 - Joga z Julia Janowska
- Dla najmłodszych animacje z LCM Nieruchomości i niespodzianki od Oryginalnysok Kona Coast Cafe. Dla troszkę starszych mamy prezenty od Central Shop - Odżywki i suplementy diety. Tarasy Barber Pan Precel – Toruń – informują organizatorzy.
Warto zaznaczyć, że udział w zajęciach jest bezpłatny. Organizatorami wydarzenia są: Przystań Toruń 2020, Kona Coast Cafe i Mentor Gym & Fitness
