KKP MAX-Sprint Bydgoszcz pokonał AZS UJ Kraków

(S-G)
KKP MAX-Sprint pokonał AZS UJ Kraków.
KKP MAX-Sprint pokonał AZS UJ Kraków. fot. Mateusz Bosiacki
W sobotę w Bydgoszczy miejscowy KKP MAX-Sprint pokonał beniaminka ekstraligi - AZS UJ Kraków 3:0 (1:0). Bramki: Karolina Pancek (20), Natalia Makowska (48), Dorota Krychowiak (90).

10. AZS UJ Kraków 2 0 0-5

KKP: Granowska - G. Daleszczyk, J. Daleszczyk, Lewandowska - Pancek, Machnacka, Sieradzka, Sass (90. Mrozek), Makowska - Stępień (58. Rosińska), Siekierska (72. Krychowiak).

Udanie zaprezentowały się w pierwszym meczu przed własną publicznością zawodniczki KKP MAX-Sprint Bydgoszcz. Podopieczne trenera Remigiusza Kusia, bez trudu uporały się z krakowiankami. Wygrana mogła być bardziej okazała, bowiem bydgoszczanki miały kilka okazji do zdobycia bramek. W 36 min. Asia Daleszczyk trafiła w poprzeczkę z rzutu wolnego, a Dominika Machnacka trafiła w boczną siatkę (38 minuta). W drugiej połowie ponownie Machnacka mogłą wpisać się na listę strzelców, jednak zabrakło skuteczności.

Pozostałe wyniki: AZS Wr. - Pogoń 0:2, Unia - Medyk 3:0, Piaseczno - Górnik 1:1, Mitech - AZS PSW B. P. 0:0.

Następna - 3. kolejka odbędzie się 8-9 września. KKP zagra w Koninie z Medykiem (w sobotę, 8 września, godz. 13).

Najlepsze artykuły za jednym kliknięciem. Zarejestruj się w systemie PIANO już dziś!