A jak Państwo oceniacie rządy naszego prezydenta?

A jak Państwo oceniacie rządy naszego prezydenta?
Zapraszamy do dyskusji na forum...
Prezydent Bydgoszczy na 12 miejscu w rankingu jednego z ogólnopolskich tygodników. Na pierwszym miejscu znalazł się Piotr Przytocki z 47 tysięcznego Krosna.
Miejsce naszego prezydenta rzeczywiście jest imponujące w szczególności, że w rankingu pod uwagę wzięto aż 108 prezydentów z całej Polski.
Konstanty Dombrowicz doceniony został przede wszystkim za pojawienie się w Bydgoszczy pierwszego tramwaju wodnego w całości napędzanego energia słoneczną. Komisja wzięła również pod uwagę plany rewitalizacji Bydgoskiego Węzła Wodnego i Wyspy Młyńskiej. Prezydent w rozmowie z reporterem Radiem GRA nie krył zadowolenia, że udało mu się uzyskać tak wysokie noty.
Podsumowując swoje dwa lata rządów prezydentury, wykorzystując sprzyjający ranking nie chciał mówić o słabych stronach swoich rządów.
Z kolei przewodniczący Rady Miejskiej SLD Łukasz Chojnacki rankingu nie traktuje poważnie. "Wolałbym, żeby nasz prezydent doceniony był w innej kwestii niż tylko tramwaj wodny" tłumaczy przewodniczący.
W rankingu Newsweeka prezydenta Konstantego Dombrowicza wyprzedził m.in. prezydent Szczecina i Łodzi.