Kto wygrał dzisiaj skoki? Skoki narciarskie WYNIKI konkursu w Willingen 31.01.2020. Skoki narciarskie live, klasyfikacja, tabela

Joachim Przybył
Joachim Przybył
Skoki w Bischofshofen na żywo. Wyniki Turnieju Czterech Skoczni - tabela, klasyfikacja GA-PA. Kto wygrał skoki?
Skoki w Bischofshofen na żywo. Wyniki Turnieju Czterech Skoczni - tabela, klasyfikacja GA-PA. Kto wygrał skoki? Andrzej Banas / Polska Press
Kto wygrał dzisiaj skoki? Skoki w Willingen WYNIKI na żywo. Kto wygrał konkurs skoków w niedzielę 31 stycznia? Skoki narciarskie live, tabela, klasyfikacja. Puchar Świata Wllingen live, tabela, klasyfikacja. Gdzie oglądać skoki? W weekend dwa konkursy indywidualne Pucharu Świata w Willingen. Zanosi się na wielkie emocje, bo na ten skoczni można daleko latać. Skoki transmisja live, wyniki, klasyfikacja. Kto wygrał dziś skoki narciarskie w Willingen? Skoki WYNIKI na żywo 31.01.2021. Skoki w Willingen: kolejność, tabela, miejsca Polaków. Kto wygrał skoki w niedzielę 31 stycznia? Sprawdź wyniki na żywo skoków narciarskich.

Wyniki na żywo skoków w Willingen. Kto wygrał skoki w niedzielę 31.01.2021?

Kto wygrał dzisiaj skoki? Konkurs w Willingen na żywo

Treningi i kwalifikacje mocno rozbudziły nasze apatyty na sukcesy w Willingen. Tym razem wiało raczej w plecy i najlepiej radzili sobie weterani. Kamil Stoch skoczył 142,5 i będzie walczył o podium w sobotnim konkursie w Willingen. Do prowadzącego . W czołowej dziesiątce jest jeszcze Dawid Kubacki (138,5 m), a w finale będą skakać jeszcze Piotr Żyła, Andrzej Stękała i Jakub Wolny.

Świeżo kreowany rekordzista skoczni Klemens Murańka tym razem skoczył 125 m i nie awansował do finału. Dwa metry dalej poleciał zwycięzca kwalifikacji Andrzej Stękała i straci zapewne wysokie miejsce w Willingen Six.

Kto wygrał skoki w Willingen? Wyniki konkursu 30.01.2021

W serii finałowej było lepiej i wszyscy Polacy poprawili swoje pozycje. Piotr Żyła odpalił 141 m i awansował do najlepszej dziesiątki. Sposób na Żyłę znalazł dopiero Dawid Kubacki (140 m), któremu taki skok zapewnił awans Warto też docenić drugi skok Jakuba Wolnego - 138 m dało mu awans z 27 na 17 miejsce.

Klasyfikacja Willingen Six

 • 1. Halvor Egner Granerud 419,7
 • 2. Daniel Andre Tande 407,1
 • 3. Dawid Kubacki 384,8
 • 4. Markus Eisenbichler 384,5
 • 5. Piotr Żyła 377,6
 • 6. Marius Lindvik 374,6
 • 7. Kamil Stoch 374,5
 • 8. Bor Pavlović 371,8
 • 9. Ryoyu Kobayashi 365,9
 • 10. Andrzej Stękała 360,5

Skoki dzisiaj WYNIKI w Willingen

Liczyliśmy na podium Kamil Stocha. On znowu miał pecha do wiatru w plecy - 135,5 m w trudnych warunkach. To wystarczyło do wyprzedzania Bora Pavlovcicia. To już siódme podium Kamila w Willingen, ale konkurs dla Norwegów. Siódme zwycięstwo w sezonie odniósł Halvor Egner Granerudn, drugi Daniel Andree Tande.

Kto wygrał dzisiaj skoki?

Puchar Świata w Willingen WYNIKI. Klemans Murańka nowym rekordzistą skoczni w Willingen. W piątkowych kwalifikacjach nasz zawodnik skoczył aż 153 m, poprawiając długoletni rekord Jane Ahonena o metr. Kwalifikacje wygrał jednak Andrzej Stękała po skoku na odległość 152 m, ale z niższej belki i przy mniej korzystnym wietrze. W czołowej dziesiątce jeszcze Piotr Żyła i Dawid Kubacki, a martwi nieco przeciętny skok Kamila Stocha (129,5 m i dopiero 29. miejsce). Kwalifikacje w piątek były pierwszą z sześciu serii, które będą zaliczane do Willlingen Six.

Skoki dzisiaj na żywo. Kto wygrał kwalifikacje w Willingen?

Przed nami weekend na skoczni w Willingen. Szykują się wielkie emocje, bo w Niemczech można pofrunąć ponad 150 m, a najwięcej razy w Willingen wygrywał Kamil Stoch. Oprócz niego trener Michal Dolezal zabrał na dwa indywidualne konkursy Pucharu Świata Dawida Kubackiego, Piotr Żyłę, Andrzeja Stękałę, Jakuba Wolnego, Aleksandra Zniszczoła i Klemensa Murańkę. Początek emocji już w piątek. Kwalifikacje o godz. 15.45 na żywo. Wyniki liczą się do dodatkowo premiowanej klasyfikacji Willingen Six.

Puchar Świata w skokach Willingen 2021. O której godzinie skoki?

Piątek 29 stycznia - terminarz skoków

 • 13.30 - trening
 • 15.45 - kwalifikacje do pierwszego konkursu indywidualnego, Eurosport

Sobota 30 stycznia - terminarz skoków

 • 15.00 - trening
 • 16.00 - pierwsza seria konkursu drużynowego - TVP 1, TVP Sport, Eurosport

Niedziela 31 stycznia - terminarz skoków

 • 14.40 - kwalifikacje do drugiego konkursu
 • 16.15 - pierwsza seria konkursu indywidualnego - TVP 1, TVP Sport, Eurosport

Skoki WYNIKI dzisiaj. Kto wygrał Puchar Świata w Lahti?

Skoki na żywo. Pierwsza seria to małe rozczarowanie w wykonaniu Polaków. Co prawda aż sześciu awansowało do serii finałowej (nie udało się jedynie Pawłowi Wąskowi), ale mamy niewielkie szanse na podium. Polacy skakali równo, ale średnio. Najdalej Kamil Stoch (125 m), ale to Piotr Żyła (124 m) jako jedyny zmieścił się w czołowej dziesiątce. Żeby walczyć o zwycięstwo dziś w Lahti, trzeba złamać 130 m. Prowadzi z dużą przewagą Halvor Egner Granerud (132,5 m).

Skoki w Lahti. To nie był dobry dzień Polaków

Kto wygrał dzisiaj skoki? W drugiej serii nie mieliśmy wielu emocji z udziałem polskich skoczków. Jeszcze spadli w klasyfikacji Wolny ze Zniszczołem, a Kamil Stoch skoczył zaledwie 121,5 m i spadł pod koniec drugiej dziesiątki. Nie popisał się także Dawid Kubacki (119 m), który nie zmieścił się w dwudziestce. Został nam tylko Piotr Żyła. Skoczył nieźle (125 m), ale jednak przegrał z Ryoyu Kobayashim i Piusem Paschke. Na koniec okazało się, że w Lahti nie mieliśmy Polaka w dziesiątce.

Piotr Żyła: - Poziom był wysoki i wyrównany. Było ciasno i szkoda, że choć jednego skoki nie udało mi się lepiej skoczyć. Tak czasai bywa w naszym sporcie. Byłem najlepszy w kwalifikacjach, więc wiadomo kto dzisiaj stawia (śmiech).

Kamil Stoch zwycięzcą Turnieju Czterech Skoczni. Co za skoki! To był po prostu nokaut w Innsbrucku i Bischofshofen, nie tylko w wykonaniu Kamila, ale wszystkich polskich skoczków. Kamil Stoch najlepszy, Dawid Kubacki trzeci, a Piotr Żyła i Andrzej Stękała w czołowej szóstce Turnieju Czterech Skoczni. Nie ma mocnych na polskich skoczków. Zobaczcie najlepsze memy!Na następnych zdjęciach kolejne informacje. Aby przejść do galerii, przesuń zdjęcie gestem lub naciśnij strzałkę w prawo.

Kamil Stoch zwycięzcą Turnieju Czterech Skoczni. Król jest t...

Wyniki skoków narciarskich w Lahti. Kto wygrał w niedzielę?

Sprawa podium w Lahti okazała się wyłącznie sprawą Norwegów i Niemców. Podium nie obronił Geiger. Wydawało, że siódme zwycięstwo w kieszeni ma Granerud. Skoczył aż 137,5, ale upadł na zeskoku i spadł na 4. miejsce. Na najwyższym stopniu podium zastąpił go rodak Robert Johanssson, za nim Eisenbichler i Geiger.

Skoki na żywo. Konkurs indywidualny w Lahti live

Puchar Świata w Lahti na żywo. W niedzielę Kamil Stoch będzie walczył o swoje trzecie indywidualne zwycięstwo w Pucharze Świata w Lahti. Gdyby sklasyfikować indywidualnie skoczków w konkursie drużynowym w sobotę, to lider naszej kadry przegrałby tylko z Karlem Geigerem i Stefanem Kraftem. O godz. 14.30 kwalifikacje na żywo z udziałem także Dawida Kubackiego, Piotra Żyły, Andrzeja Stękały, Aleksandra Zniszczoła, Pawła Wąska i Jakuba Wolnego.

Kto dzisiaj wygrał skoki?

Skoki transmisja live. Puchar Świata w Lahti. Zaczynamy kolejny weekend z Pucharem Świata w skokach narciarskich. Wielkie emocje czekają nas już w sobotę, gdy zostanie rozegrany konkurs drużynowy. Polska z Norwegią walczą o prowadzenie w Pucharze Narodów, blisko są Niemcy, a po zwycięstwie w Zakopanem drugi oddech złapali Austriacy. Już ze Stefanem Kraftem w składzie z pewnością liczą na kolejne zwycięstwo. Będzie się działo!

Skoki w Lahti na żywo. Wyniki konkursu drużynowego

Skoki dzisiaj kto wgrał? Polacy objęli prowadzenie po drugiej grupie skoczków, w której doskonale skoczył Andrzek Stękała (129 m). Co on zyskał, to stracił jednak ostatni w naszym zespole Dawid Kubacki. Skoczył tylko 118 m i to był najsłabszy skok wśród faworytów. Halvor Egner Granerud odpalił 130 m i dał Norwegom prowadzenie, a nas wyprzedzili jeszcze Niemcy po świetnym skoku Karla Geigera. Na półmetku konkursu tracimy ponad 16 punktów do Norwegów.

Skoki w Lahti. Wyniki konkursu drużynowego

W serii finałowej nie zawiedli Żyła, Stękała i Stoch. To wystarczyło na Niemców i Austriaków, ale Norwegowie cały czas byli na czele. Przed ostatnią serią nasi najgroźniejsi rywale w Pucharze Narodów wyprzedzali nas o 12 punktów. Tym razem Dawid Kubacki nie zawiódł: skoczył 123,5 m i pokonał w bezpośrednim pojedynku Graneruda. Norwegom wystarczyło jednak przewagi do obronienia prowadzenia i zwycięstwa w konkursie.

Dawid Kubacki: - Spisaliśmy się całkiem nieźle. Żałuję pierwszego skoku, mogło wyjść dużo fajniej. Małymi kroczkami dojdę do równych i optymalnych skoków. Cieszę się, że w finałowej serii skoczyłem lepiej.

Skoki wyniki na żywo - Puchar Świata w Lahti 23.01.2021 LIVE

 • Skład reprezentacji Polski: Piotr Żyła, Andrzej Stękała, Kamil Stoch i Dawid Kubacki

Skoki na żywo. WYNIKI kwalifikacji w Lahti

Dawid
Kto wygrał dzisiaj skoki? Zanim emocje drużynowe, w piątek zostaną rozegrane kwalifikacje do konkursu indywidualnego w niedzielę. Liczymy na poprawę naszych skoczków, którzy na Wielkiej Krokwi wypadli nieco poniżej oczekiwań. Cztery razy na podium w Lahti (w tym trzykrotnie na najwyższym stopniu) stawał Kamil Stoch.

Skoki w Lahti na żywo. Kwalifikacje odwołane!

Skoki WYNIKI dzisiaj. W piątek skoczkowie przegrali z wiatrem. W Lahti wiało zbyt mocno, najpierw odwołano treningi, a potem kwalifikacje. Mają zostać rozegrane w niedzielę przed zawodami. W sobotę zaplanowano o godz. 14.30 oficjalny trening, a o godz. 16.15 konkurs drużynowy. Oby pogada była lepsza.

Puchar Świata w skokach Lahti 2021. Kto dzisiaj wygrał skoki?

Piątek 22 stycznia - terminarz skoków

 • 15.00 - trening - ODWOŁANY
 • 18.00 - kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego, Eurosport - ODWOŁANE

Sobota 23 stycznia - terminarz skoków

 • 14.30 - trening
 • 16.15 - pierwsza seria konkursu drużynowego - TVP 1, TVP Sport, Eurosport

Niedziela 24 stycznia - terminarz skoków

 • 14.30 - kwalifikacje
 • 16.00 - pierwsza seria konkursu indywidualnego - TVP 1, TVP Sport, Eurosport

Skoki WYNIKI dzisiaj. Skoki na żywo

Skoki na żywo. Porażka z Austrią w drużynie była małym rozczarowaniem, a na kolejne zanosi się w konkursie indywidualnym. Andrzej Stękała najlepszym Polakiem po pierwszej serii. Po skoku na odległość 134 m jest czwarty na półmetku, z niewielką stratą do prowadzącego Anze Laniska. Dwaj liderzy kadry poza dziesiątką: Kamil Stoch jest 12, Dawid Kubacki 17, a w serii finałowej będą też skakać Paweł Wąsek (26) i Klemens Murańka (28).

Kto wygrał skoki dzisiaj? Andrzej Stękała najlepszy z Polaków!

W drugiej serii nieco awansowali Kamil Stoch i Dawid Kubacki. Naszą ostatnią szansą na podium jednak był Andrzej Stękała. Tym razem wytrzymał - 136,5 m. Świetny skok, ale jednak Daniel Huber, Robert Johansson, Marius Lindvik, Anze Lanisek byli jeszcze lepsi. Tego dnia trzeba było skakać w Zakopanem ponad 140 metrów.

Andrzej Stękała: - Jestem bardzo zadowolony, kolejny raz piąte miejsce. Dziękuję wszystkim za wsparcie, zwłaszcza kibicom, bo nawet na górze słyszałem trąbki pod skocznią. Podium jest blisko, ale cierpliwie będę czekał.

Skoki WYNIKI dzisiaj. Kto wygrał w Zakopanem

Polacy byli faworytami konkursu drużynowego i to oni dyktowali warunki na Wielkiej Krokwi. Jedynie po pierwszej serii prowadzili Austriacy, gdy świetnie skoczył Michael Hayboeck (140,5 m). Potem jednak świetnie skoczyli Piotr Żyła (136 m) i Andrzej Stękała (137 m), którzy zapewnili Polakom bezpieczną przewagę. Po pierwszej serii nasi skoczkowie wyprzedzają o 21,8 pkt Austrię i o blisko 50 Norwegię, w barwach której zawiódł Halvor Egner Granerud (tylko 116,5). Jesteśmy na dobrej drodze do pierwszego od ponad roku triumfu w konkursie drużynowym w Pucharze Świata.

Skoki dzisiaj na żywo. Wyniki konkursu drużynowego w Zakopanem

W drugiej serii Polacy początkowo kontrolowali sytuacje i cały czas mieli przewagę. Kamil Stoch skoczył krócej, bo 126,5 m, ale w trudnych warunkach i mieliśmy nadal blisko 30 punktów więcej od wicelidera. W siódmej serii Andrej Stękała jednak skoczył 115,5 m i spadliśmy na drugie miejsce. O wszystkim miała zadecydować ostatnia seria. Dawid Kubacki skoczył 133,5. Starczyło na Norwegów, ale nie na Austrię. Daniel Huber poleciał 135 m i to niespodziewanie Austria (bez Stefana Krafta w składzie) wygrywa w Zakopane.

Kamil Stoch: - Mój pierwszy skok super, drugi bardzo spóźniony, choć walczyłem do końca. Warunki były trudne, trzeba było mieć szczęście. W sumie wynik jest więc OK.

Konkurs drużynowy w Zakopanem WYNIKI Polaków

 • Piotr Żyła 136 i 137 m
 • Kamil Stoch 131 i 126,5 m
 • Andrzej Stękała 137 i 115,5 m
 • Dawid Kubacki 131 i 133,5 m

Skoki drużynowe w Zakopanem. Skład reprezentacji Polski

Konkurs indywidualny w niedzielę o godz. 16.00. W sobotę o godz. 16.15 konkurs drużynowy. W polskiej drużynie będą skakać Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła i Andrzej Stękała.Skoki na żywo od godziny 16.15.

Skoki wyniki na żywo - konkurs drużynowy w Zakopanem 16.01.2021 LIVE

Kto wygrał dziś skoki w Zakopanem? Wyniki kwalifikacji

PŚ Zakopane WYNIKI. Rekordzista Wielkiej Krokwi Yokia Sato najlepszy w kwalifikacjach do niedzielnego konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Zakopanem. Japończyk skoczył 133 m i wyprzedził Markusa Eisenbichlera (130 m) i Andrzeja Stękałę (132 m). Nie wszystkich Polaków zobaczymy w konkursie. Piotr Żyła został zdyskwalifikowany za nieregulaminowy kombinezon. Kamil Stoch przeciętnie - 123,5, ale i tak lepiej od Halvora Egnera Graneruda, który skoczył 117 m i ledwo się zakwalifikował.

Skoki na żywo. Kto dzisiaj wygrał?

Za nami sesja treningowa. Andrzej Stękała i Yukiya Sato z najdłuższymi skokami - po 136,5 m. Pozostali Polacy nieco słabiej. Dawid Kubacki 125,5 m i 127,5 m, Kamil Stoch 122 m i 120,5 m, Piotr Żyła 109 i 120 m, Klemens Murańska 116 i 122,5 m, Paweł Wąsek 122 i 124 m oraz Jakub Wolny 115,5 i 116,5 m. Treningi rozgrywane były pry zmiennym, ale niezbyt mocnym wietrze. Kwalifikacje o godz. 18.00. Zapraszamy na transmisję live skoków z Zakopanego.

Skoki Zakopane WYNIKI na żywo

Kto wygrał skoki w Zakopanem? Co prawda bez kibiców, ale to i tak będzie święto skoków narciarskich w Zakopanem. W weekend dwa konkursy: drużynowy i indywidualny na Wielkiej Krokwi. W sobotę szczególne ważny konkurs dla losów Pucharu Narodów. Polacy po Turnieju Czterech skoczni prowadzą w klasyfikacji drużynowej Pucharu Świata, ale Norwegowie są tuż za nami. Dzień później konkurs indywidualny, w którym także Polacy będą należeć do największych faworytów.

Trwa głosowanie...

Kto wygra konkurs indywidualny w Zakopanem?

Skoki Zakopane - reprezentacja Polski

 • Kamil Stoch
 • Piotr Żyła
 • Dawid Kubacki
 • Andrzej Stękała
 • Jakub Wolny
 • Paweł Wąsek
 • Klemens Murańka
Kamil Stoch zwycięzcą Turnieju Czterech Skoczni. Co za skoki! To był po prostu nokaut w Innsbrucku i Bischofshofen, nie tylko w wykonaniu Kamila, ale wszystkich polskich skoczków. Kamil Stoch najlepszy, Dawid Kubacki trzeci, a Piotr Żyła i Andrzej Stękała w czołowej szóstce Turnieju Czterech Skoczni. Nie ma mocnych na polskich skoczków. Zobaczcie najlepsze memy!Na następnych zdjęciach kolejne informacje. Aby przejść do galerii, przesuń zdjęcie gestem lub naciśnij strzałkę w prawo.

Kamil Stoch zwycięzcą Turnieju Czterech Skoczni. Król jest t...

Skoki dzisiaj na żywo. PŚ Zakopane kto wygrał?

Puchar Świata w Zakopanem rozgrywany jest od początku lat 80. Przed rokiem Kamil Stoch wygrał konkurs indywidualny, ale w drużynie niespodziewanie zabrakło dla nas miejsca na podium (Niemcy przed Norwegią i Słowenią). Jedyne zwycięstwo drużynowe na Wielkiej Krokwi Polska odniosła w 2018 roku. Indywidualnie pięć zwycięstw na koncie ma Kamil Stoch, który dzieli fotel lidera wszech czasów z Gregorem Schlierenzauerem.

Puchar Świata w skokach Zakopane 2021 na żywo. TERMINARZ, PROGRAM, TRANSMISJE

Piątek 15 stycznia - terminarz skoków

 • 15.45 - trening
 • 18.00 - kwalifikacje do niedzielnego konkursu, Eurosport

Sobota 16 stycznia - terminarz skoków

 • 15.00 - seria próbna
 • 16.15 - pierwsza seria konkursu drużynowego - TVP 1, TVP Sport, Eurosport

Niedziela 17 stycznia - terminarz skoków

 • 15.00 - seria próbna
 • 16.00 - pierwsza seria konkursu indywidualnego - TVP 1, TVP Sport, Eurosport
Puchar Świata w Zakopanem bez kibiców to jak tort bez cukru. Co roku kilkadziesiąt tysięcy uśmiechniętych i pomalowanych w narodowe barwy fanów dopingowało skoczków, czyniąc z tych konkursów wyjątkowe wydarzenia w skali całego sezonu. Wielka Krokiew była biało-czerwona. Byliście kiedy na Pucharze Świata? Poszukajcie się na zdjęciach z ostatnich lat!Na następnych zdjęciach kolejne informacje. Aby przejść do galerii, przesuń zdjęcie gestem lub naciśnij strzałkę w prawo.

Pamiętacie te biało-czerwone tłumy w Zakopanem? Zobaczcie zd...

Skoki na żywo. Kto wygrał skoki dzisiaj?

Skoki narciarskie WYNIKI live. Po wielkich emocjach na Turnieju Czterech Skoczni wracamy do Pucharu Świata w skokach narciarskich. W weekend 7-10 stycznia dwa indywidualne konkursy w Titisee-Neustadt. Puchar Świata na tym obiekcie rozgrywany jest od 2002 roku, a pierwszym zwycięzcą był Adam Małysz. Polakom zwykle wiodło się tu świetnie i odnieśli dotąd sześć zwycięstw. W poprzednim sezonie weekend skoków w Titisee-Neustadt zakończył się dubletem Dawida Kubackiego.

Kamil Stoch: - To był mój błąd w pierwszym skoku, nie można odbijać się z powietrza. Drugi skok też był spóźniony, choć było więcej energii. Pewne rzeczy pozostają bardzo dobre, ale dziś zabrakło połączenia głowa - nogi.

Kto wygrał dzisiaj skoki? Wyniki 10.01.2021

 • Granerud 138 m i wraca na najwyższy stopień podium Pucharu Świata. Drugi jego rodak Tande, trzeci Stefan Kraft.
 • Lindvik 137 m i wyprzedza Polaka
 • Dawid Kubacki 137 m i on będzie dziś najlepszy z Polaków. Na razie prowadzi
 • Jakub Wolny 134 m, ląduje za Kobayashim i Sato, ale będzie dziesiątka
 • Piotr Żyła 131,5, ale przegrywa z Hayboeckiem
 • Andrzej Stękała 128 m i będzie za Stochem
 • Kamil Stoch 131 m. Będzie awans, ale najwyżej do drugiej dziesiątki
 • Paweł Wąsek tylko 120 m i będzie będzie ostatni w finale

Skoki dzisiaj WYNIKI. Puchar Świata w Titisee-Neustadt

 • Granerud 140 m! Będzie prowadzenie po pierwszej serii
 • Eisenbichler też miał wiatr w plecy, ale dał radę - 136,5 m, ale prowadzi wciąż Tande. Dawid Kubacki najlepszy z Polaków, jest 6, tuż za nim Jakub Wolny
 • Kamil Stoch 123,5 w trudnych warunkach! Będzie trzecia dziesiątka
 • Piotr Żyła 129 m i będzie pod koniec drugiej dziesiątki
 • Dawid Kubacki 134 m i jest na razie czwarty
 • Andrzej Stękała 129,5. Będzie w finale, ale tym razem od czołówki daleko. Tymczasem do finału awansował także Aleksander Zniszczoł (128,5 m)
 • Paweł Wąsek ze 128 m melduje się w serii finałowej
 • Jakub Wolny 136 m i będą kolejne punkty Pucharu Świata
 • Andrzej Stękała najlepszy z Polaków w serii próbnej, zajął trzecie miejsce po skoku na odległość 134 m. Najlepszy był Stefan Kraft (141,5 m) oraz Halvor Egner Granerud (135 m). W dziesiątce także Kamil Stoch (132 m) I Dawid Kubacki (129,5 m)

Kamil Stoch: - Lubię takie skocznie ze starszymi profilami. Nasz cały zespół był dzisiaj świetny. Trochę szkoda Dawida. Warunki były trudne, wiatr raz wiał pod narty, za chwilę z tyłu. Z moich skoków jestem bardzo zadowolony.

Skoki dziś WYNIKI. Kamil Stoch wygrał w Titisee-Neustadt

 • Kubacki 128 m i spada na 7 miejsce. Kamil Stoch wygrywa trzeci konkurs z rzędu, 39 w karierze. Na trzecim stopniu podium. W niedzielę Kamil Stoch może poprawić liczbę pucharowych zwycięstw Adama Małysza. Życiowy wynik także Andrzeja Stękały, który zajmuje 5 miejsce
 • Stoch 144 m i mamy znowu lidera!
 • Granerud 138,5 m, prowadzi i będzie na podium
 • Żyła 139,5m i wyprzedza Eisenbichlera!
 • Stękała 134 i na razie jest drugi
 • Eisenbichler 139,5 i wysoko stawia poprzeczkę Polakom
 • Jakub Wolny 133 m. Na razie jest 3, ale to będzie dobry występ
 • Marius Lindvik poprawia o 0,5 wynik Japończyka i prowadzi. Została najlepsza dziesiątka
 • Ryoyu Kobayasho 135 m i obejmuje prowadzenie
 • Geiger 121,5 m. Czyżby kryzys formy mistrza świata w lotach?
 • Wąsek 121,5 m i spada na ostatnie miejsce w finale
 • Forfang 144 m z 5 belki, czyli najdłuższa odległość dni

Skoki na żywo. Fantastyczne skoki Polaków w Titisee-Neustadt

 • Granerud 137,5 m i tylko on rozdziela polską armię
 • Kamil Stoch 139 m i jest drugi. Czterech Polaków na czele w tej chwili!
 • Dawid Kubacki 143 m i on teraz prowadzi!
 • Piotr Żyła 143 m! Skakał z niższej belki i minimalnie wyprzedza Stękałę
 • Andrzej Stękała 143,5! Co za skok i zdecydowane prowadzenie
 • Stefan Kraft 133,5 m. Dzięki dodatkowym punktom obejmuje prowadzenie
 • Aleksander Zniszczoł 124,5 m, a w serii próbnej było 140,5m. Na razie pewny awans do finału Wąska i Wolnego
 • Antti Alto 142,5 m. Będzie dziś dalekie latanie w Titisee-Neustadt!
 • Pawel Wąsek 131 m. Kolejny udany skok polskiego skoczka. Na razie jest piąty
 • Jakub Wolny 135m. Świetny skok i na razie prowadzi w konkursie

Kto dzisiaj wygrał skoki? Wyniki Pucharu Świata w Titisee-Neustadt

Skoki na żywo. Halvor Egner Granerud po skoku na odległość 140 m wygrał kwalifikacje do konkursu w w Titisee-Neustadt 9 stycznia. Tuż za nim o metr bliżej lądował Dawid Kubacki. Rewelacyjnie na treningach i także w kwalifikacjach spisał się Andrzej Stękała (137,5), który był szósty, a tuż za nim Kamil Stoch (133 m). Do sobotniego konkursu zakwalifikowali się wszyscy Polacy: Jakub Wolny 139 m, Piotr Żyła 129,5 m i Aleksander Zniszczoł 127,5 m.

Skoki w Titisee-Neustad. WYNIKI na żywo. Kto wygrał?

Skoki live. Seria próbna wypadła doskonale. Najdłuższy skok oddał Andrzej Stękała - 146 m, czyli zaledwie 2 metry bliżej od rekordu Hochfirstschanze. Wracający po dłuższej przerwie do kadry Jakub Wolny skoczył 143 m. Kamil Stoch równie 131,5 m orz 138 m. Oprócz nich w Titisee-Neustad skaczą także Dawid Kubacki, Paweł Wąsek i Piotr Żyła.

Kto wygrał skoki 8 stycznia? Wyniki na żywo

Puchar Świata w skokach na żywo. Hochfirstschanze to największa naturalna skocznia w Niemczech. Jej rozmiar wynosi 142 m. Dziewięć lat rekordzistą skoczni był Adam Małysz z wynikiem 145 m. Dopiero w 2016 roku jego wynik poprawił Słoweniec Domen Prevc i obecnie rekord skoczni w Titisee-Neustadt wynosi 148 m. Kwalifikacje na żywo od godz. 16.15.

Kamil Stoch zwycięzcą Turnieju Czterech Skoczni. Co za skoki! To był po prostu nokaut w Innsbrucku i Bischofshofen, nie tylko w wykonaniu Kamila, ale wszystkich polskich skoczków. Kamil Stoch najlepszy, Dawid Kubacki trzeci, a Piotr Żyła i Andrzej Stękała w czołowej szóstce Turnieju Czterech Skoczni. Nie ma mocnych na polskich skoczków. Zobaczcie najlepsze memy!Na następnych zdjęciach kolejne informacje. Aby przejść do galerii, przesuń zdjęcie gestem lub naciśnij strzałkę w prawo.

Kamil Stoch zwycięzcą Turnieju Czterech Skoczni. Król jest t...

Puchar Świata w skokach w Titisee-Neustadt na żywo. TERMINARZ, PROGRAM, TRANSMISJE

Piątek 8 stycznia - terminarz skoków

 • 14.15 - trening
 • 16.15 - kwalifikacje do pierwszego konkursu, Eurosport

Sobota 9 stycznia - terminarz skoków

 • 15.00 - seria próbna
 • 16.00 - pierwsza seria konkursowa - TVP 1, TVP Sport, Eurosport

Niedziela 10 stycznia - terminarz skoków

 • 15.00 - kwalifikacje do drugiego konkursu, Eurosport
 • 16.30 - pierwsza seria konkursowa - TVP 1, TVP Sport, Eurosport

Kto wygrał dzisiaj skoki? Sprawdź wyniki na żywo

Wyniki Turnieju Czterech Skoczni. Niesamowity dzień w Bischofshofen. Kamil Stoch znowu nie dał rywalom żadnych szans. Wygrał pewnie konkurs i cały Turniej Czterech Skoczni już po raz trzeci w swojej karierze. Na podium klasyfikacji generalnej znalazł się także Dawid Kubacki, Polaków przedzielił jedynie Karl Geiger.

Dawid Kubacki: - Rewelacyjna sprawa. Najważniejsze jest zwycięstwo Kamila, nikt nie postawił mu oporu i zasłużył na trzeciego orła. Będzie miał piękną kolekcję. Wszyscy razem będziemy cieszyć się z tych sukcesów.

Skoki wyniki dzisiaj. Kto wygrał w Bischofshofen

 • Kamil Stoch 140 m! W wielkim stylu wygrywa konkurs i po raz trzeci w karierze Turniej Czterech Skoczni. Od razu utonął w ramionach kolegów z kadry. Dawid Kubacki trzeci w klasyfikacji generalnej!
 • Geiger 133,5 m. To raczej nie zagrozi Stochowi!
 • Marius Lindvik 140,5 m i zmienia Krafta na prowadzeniu. Ma pewne podium
 • Andrzej Stękała 133 m i nie będzie życiowego wyniku, na razie jest 5
 • Granerud 134 m i to koniec marzeń o zwycięstwie w TCS. Norweg przegrywa z Kubackim w klasyfikacji generalnej!
 • Piotr Żyła 136,5 m i na razie jest trzeci za Kraftem i Johannsonem
 • Stefan Kraft 137 m i obejmuje prowadzenie
 • Zaczynamy walkę o podium. Dawid Kubacki 131,5 m. Czy wystarczy, żeby utrzymać się w trójce? Na razie jest 4 w konkursie

Kto wygrał skoki dzisiaj? Wyniki Turnieju Czterech Skoczni

 • Kamil Stoch 139 m! NAJDALSZY SKOK W KONKURSIE. Polak prowadzi po pierwszej serii i powiększa przewagę w klasyfikacji generalnej. Nad Graneruden dodał ponad 16 punktów przewagi! Doskonałe czwarte miejsce Andrzej Stękała Piotr Żyła jest 10, Dawid Kubacki 12, Aleksander Zniszczoł 22.
 • Halvor Egner Granerud obniża rozbieg i 133 m. Jest dopiero 8 w tej chwili
 • Maciej Kot 113 m, jeden z najsłabszych skoków w konkursie. Dawid Kubacki 132 m. Solidnie, ale na razie to dopiero 8 miejsce
 • Markus Eisenbichler tylko 120,5 m i przegrywa z Jewgenijem Klimowem. Niemiec odpada z konkursu!
 • Klemens Murańka 122 m, jego rywal Yukiya Sato 133 m. Polak odpada z konkursu
 • Dobry w kwalifikacjach Gregor Schlierenzauer zaledwie 115 m
 • Marius Lindvik 137 m i ląduje za Geigerem, a tuż przed Stękałą
 • Aleksander Zniszczoł 126 m i zdecydowanie pokonuje Domena Prevca (119 m)
 • Piotr Żyła 134 m i pewnie pokonuje Thomasa Lacknera (118,5 m)
 • Andrzej Stękała 135 m na początek, świetny skok! Karl Geiger jeszcze dalej - 138 m. Niemiec wygrywa w parze, ale Polak ma ogromne szanse na miejsce w piątce lucky loserów

Skoki dziś wyniki. Kto wygrał Turniej Czterech Skoczni?

Wyniki na żywo skoków narciarskich. Kamil Stoch najlepszy w serii próbnej przed konkursem w Bischofshofen! Lider Turnieju Czterech Skoczni skoczył najdalej, bo aż 135,5 m. Dalej Stefan Kraft 133 m i Karl Geiger 132 m. Halvor Egner Granerud był czwarty z wynikiem 131 m. A pozostali Polacy? Piotr Żyła 130 m, Andrzej Stękała i Dawid Kubacki po 124,5 m.

Skoki na żywo. Polskie pary KO w Bischofshofen

 • Stoch - Soukup
 • Kubacki - Kot
 • Zniszczoł - D. Prevc
 • Stękała - Geiger
 • Żyła - Lackner
 • Murańka - Y. Sato
Trwa głosowanie...

Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?

Skoki WYNIKI. Kto dzisiaj wygrał kwalifikacje?

 • Granerud 140,5 m! Ma jednak słabsze noty i jest trzeci. KAMIL STOCH WYGRYWA KWALIFIKACJE DO KONKURSU W BISCHOFSHOFEN. Ale to będą emocje w środę. W kwalifikacjach awansowali wszyscy Polacy: 6. Dawid Kubacki, 18. Aleksander Zniszczoł, 26. Andrzej Stękała, 28. Piotr Żyła, 42. Klemens Murańka, 45. Maciej Kot.
 • Kamil Stoch 138 m i prowadzenie!
 • Dawid Kubacki 134,5 m, bardzo dobry skok
 • Piotr Żyła 123 m i pewny awans, choć miejsce będzie dalekie
 • Anze Lanisek 108 m i chyba poza konkursem. To byłaby sensacja!
 • Daniel Huber 137,5 m. Aktualnie pięciu Austriaków na czele
 • Andrzej Stękała 124 m. Solidnie, ale w konkursie liczymy na więcej
 • Kraft 136 m, Hayboeck 138 m. To nie jest udany turniej dla Austriaków, ale w Bischofshofen skaczą na razie świetnie
 • Aleksander Zniszczoł 126 m. Bardzo dobry skok
 • Klemens Murańka 118 m. Szału nie było, ale jest kwalifikacja
 • Gregor Schlierenzauer 131 m. Czyżby błysk dawnej formy Austriaka?
 • Maciej Kot 116 m i może nie zakwalifikować się do konkursu. AKTUALIZACJA. Maciej Kot jednak z literką Q po kilku słabszych skokach rywali

Turniej Czterech Skoczni 2020/21 - wyniki Bischofshofen

 • 5.01.2021 - trening, godz. 15.00
 • 5.01.2021 - kwalifikacje, godz. 16.30
 • 6.01.2021 - konkurs indywidualny, godz. 16.45
Kamil Stoch przyznaje, że nie byłoby takich sukcesów bez wsparcia żony. - Wziąłem ślub dość wcześnie, ale chciałem wracać do kogoś, kto będzie czekał na mnie w domu. Nie rodzice, ale ktoś, z kim mogę pogadać o wszystkim, przytulić się czy wyjść na kolację. Cieszę się, że znalazłem najbardziej odpowiednią osobę - opowiadał skoczek w jednym z wywiadów.Para tworzy zgodny związek od lat. Pobrali się w sierpniu 2010 roku w kościele Paulinów we wsi Czerwienne. Od tego czasu Ewa towarzyszy mężowi w najważniejszych momentach sportowej kariery. Ewa Bilan-Stoch stroni od popularności męża i ceni sobie prywatność. Rzadko udziela wywiadów, ale wielką popularność zyskała w 2018, gdy z wielką klasą odebrała nagrodę w imieniu Kamila dla sportowca roku w Polsce. Zachwyciła wtedy gości i widzów góralską kreacją.Ewa Bilan-Stoch nie żyje wyłącznie w cieniu męża, ma mnóstwo swoich własnych pasji: jest utalentowanym fotografem, menedżerką swojego męża, założyła agencję marketingową i klub sportowy (trenowała w przeszłości judo). Podkreśla także, że uwielbia także spełniać się w roli żony i pani domu.Na następnych zdjęciach kolejne informacje. Aby przejść do galerii, przesuń zdjęcie gestem lub naciśnij strzałkę w prawo.

Ewa Bilan-Stoch to skromna i uśmiechnięta artystka. Oto wiel...

Skoki WYNIKI Turnieju Czterech Skoczni. Dominacja Polaków!

Kto dzisiaj wygrał skoki? Halvor Egner Granerud zaledwie 116,5 m w pierwszej serii, Karl Geiger zaledwie pół metra dalej! Wspaniale dla nas układa się konkurs w Innsbrucku. Kamil Stoch liderem konkursu w Innsbrucku i obejmuje prowadzenie w Turnieju Czterech Skoczni! Dawid Kubacki 5, Piotr Żyła 6, Andrzej Stękała 7, a jeszcze Aleksander Zniszczoł jest 18.

Kto wygrał dzisiaj skoki?

Wyniki Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku. Seria finałowa także dla nas! Kamil Stoch znokautował rywali skokiem na 130 m. Tak uczcił swój 350 start w Pucharze Świata. Na podium wspiął się także Dawid Kubacki, a tuż za nim Piotr Żyła. To był polski dzień w Austrii! W klasyfikacji generalnej Turnieju Czterech Skoczni dwóch Polaków na czele!

Kamil Stoch: - To był trudny konkurs. Musiałem poradzić sobie z dużymi nerwami, ale zrobiłem wszystko, co mogłem. Każdy skok był udany i już w powietrzu się uśmiechałem. Nie myślę o zwycięstwie w Turnieju Czterech Skoczni. Chcę być skoncentrowany na sobie i na tym, co muszę zrobić w kolejnych zawodach.

Kamil Stoch zwycięzcą Turnieju Czterech Skoczni. Co za skoki! To był po prostu nokaut w Innsbrucku i Bischofshofen, nie tylko w wykonaniu Kamila, ale wszystkich polskich skoczków. Kamil Stoch najlepszy, Dawid Kubacki trzeci, a Piotr Żyła i Andrzej Stękała w czołowej szóstce Turnieju Czterech Skoczni. Nie ma mocnych na polskich skoczków. Zobaczcie najlepsze memy!Na następnych zdjęciach kolejne informacje. Aby przejść do galerii, przesuń zdjęcie gestem lub naciśnij strzałkę w prawo.

Kamil Stoch zwycięzcą Turnieju Czterech Skoczni. Król jest t...

Trener polskiej kadry Michal Dolezal: - Gdyby przed Garmisch ktoś to przepowiedział, to bardzo bym się cieszył. Wiedziałem jednak, że naszych trzech najlepszych skoczków stać na takie skakania. Brakuje mi słów, ale zachowujemy spokój. Chcemy dalej wykonywać swoją robotę. Dziękuję tym wszystkim, którzy pracowali na to, abyśmy w ogóle wystartowali w tym turnieju.

Skoki Turniej Czterech Skoczni: wyniki, kolejność, tabela

 • Kamil Stoch 130 m. NOKAUT! Polak wygrywa turniej w Insbrucku i prowadzi zdecydowanie w Turnieju Czterech Skoczni! Dawid Kubacki trzeci w Innsbrucku! Co za dzień polskich skoków
 • Lanisek 123,5 m i obejmuje prowadzenie
 • Kobayashi 123 m, Kubacki już na podium
 • Dawid Kubacki 127 m i teraz on prowadzi!
 • Piotr Żyła 124,5 m i obejmuje prowadzenie!
 • Andrzej Stękała 120 m. Na razie jest 12, a będzie zapewne pod koniec drugiej dziesiątki
 • Alekander Zniszczoł 126,5 m i ma szanse na miejsce w drugiej dziesiątce
 • Geiger 128,5 m, Granerud 127,5 m. Obaj się poprawili w drugiej serii i awansują w klasyfikacji

Skoki wyniki na żywo - Turniej Czterech Skoczni w Innsbrucku 03.01.2021 LIVE

Turniej Czterech Skoczni na żywo. Kto wygrał skoki w Innsbrucku?

 • Halvor Egner Granerud zaledwie 116,5 m! Wspaniale dla nas układa się ten konkurs. Kamil Stoch liderem konkursu w Innsbrucku i obejmuje prowadzenie w Turnieju Czterech Skoczni! Dawid Kubacki 5, Piotr Żyła 6, Andrzej Stękała 7, a jeszcze Aleksander Zniszczoł jest 18
 • Dawid Kubacki 126 m i jest na razie 5. Czterech Polaków będzie w czołowej dziesiątce
 • Kamil Stoch 127,5 m! Prowadzenie w konkursie
 • Żyła i Stękała będą w dziesiątce po pierwszej serii
 • Karl Geiger zaledwie 117 m!
 • Piotr Żyła także 126,5 i jest 4, tuż przed Stękałą
 • Andrzej Stękała 126,5 m i pewne zwycięstwo z Jewgenijem Klimowem. Polak na razie jest 4
 • Anze Lanisek 127,5 m z niższej belki i obejmuje prowadzenie
 • Aleksander Zniszczoł 128 m i wygrywa w parze z Zigą Jelarem
 • Ryoyu Kobayashi 132 m. Czyżby powrót do formy Japończyka?
 • Początek konkursu w Innsbrucku w niedzielę o godz. 13.30

Kto wygrał skoki w niedzielę?

Za nami seria próbna przed konkursem w Innsbrucku. Najdalej polecieli Anze Lanisek i Michael Hayboeck - po 131 m. Polacy tym razem nieco za rywalami. Kamil Stoch 126,5 m, Piotr Żyła 123 m, Dawid Kubacki 122 m. Najwyżej oceniono skok Halvora Egnera Graneruda na odległość 128,5 m, dobrze wypadli także Stefan Kraft i Daniel Huber.

Skoki dzisiaj WYNIKI na żywo. Kto wygrał w Innsbrucku?

Turniej Czterech Skoczni transmisja na żywo. Nie było czasu na świętowanie wielkich sukcesów w Garmisch-Partenkirchen. W sobotę 2 stycznia skoczkowie przenieśli się do Innsbrucka, gdzie już w niedzielę rozegrany zostanie trzeci konkurs Turnieju Czterech Skoczni. To już decydująca faza turnieju. Na skocznię Bergisel czeka Kamil Stoch, który właśnie tu najbardziej lubi latach i trzy razy stawał na podium. Przed rokiem drugi w Innsbrucku był Dawid Kubacki, który jest w wybornej formie, a do lidera Turnieju Czterech Skoczni 2020/21 traci niespełna 9 punktów.

Kto wygrał dzisiaj skoki w Innsbrucku

Wyniki Turnieju Czterech Skoczni. Halvor Egner Granerud najlepszy w kwalifikacjach do niedzielnego konkursu w Innsbrucku. Norweg oddał najdłuższy skok w kwalifikacjach (129 m), ale tylko metr bliżej lądował Dawid Kubacki. W czołówce także Kamil Stoch (125 m), Piotr Żyła (125,5 m) oraz Andrzej Stękała (124 m). W konkursie zobaczymy także Aleksandra Zniszczoła i Macieja Kota, choć ten ostatni zakwalifikował się dopiero jako 47.

Skoki w Innsbrucku - polskie pary w konkursie Turnieju Czterech Skoczni

 • Eisenbichler - Maciej Kot
 • K. Sato- Klemens Murańka
 • Aleksander Zniszczoł - Jelar
 • Andrzej Stękała - Klimow
 • Piotr Żyła - J. Kobayashi
 • Kamil Stoch - Schmid
 • Dawid Kubacki - Kahofer

Klasyfikacja generalna Turnieju Czterech Skoczni

 • 1. Halvor Egner Granerud 555,0
 • 2. Karl Geiger 551,0
 • 3. Kamil Stoch 548,3
 • 4. Dawid Kubacki 546,4
 • 5. Markus Eisenbichler 531,5
 • 6. Philipp Aschenwald 530,7
 • 7. Andrzej Stękała 527,0
 • 8. Ryoyu Kobayashi 522,4
 • 9. Anze Lanisek 520,8
 • 10.Piotr Żyła 517,1

Skoki w Innsbrucku - transmisja, wyniki. Kto wygrał kwalifikacje?

W Innsbrucku skoczkowie będą rywalizować na skoczni Bergisel. To obiekt, który istnieje od 1927, choć oczywiście był wielokrotnie modernizowany. Obecnie wielkość skoczni wynosi 130 m. W przeszłości dwa razy rekord Bergisel bił Adam Małysz, ale ten aktualny (138 m) należy od ponad pięciu lat do Austriaka Michaela Hayboecka.

Turniej Czterech Skoczni na żywo. Kto wygrał?

Skoki na żywo. Konkurs dla nas bardzo dobrze rozpoczął Klemens Murańka (130,5 m), który pokonał Naoki Nakamurę. Równie dobrze spisał się Piotr Żyła, który pewnie uporał się z Michaelem Hayboeckiem. Potem było jeszcze lepiej: Andrzej Stękała 133,5 m, a Dawid Kubacki poleciał aż 139 m. Na koniec Kamil Stoch 135 m. Nie powiodło się w pierwszej serii Maciejowi Kotowi i Aleksandrowi Zniszczołowi.

Kto wygrał skoki w Garmisch-Partenkirchen

Wyniki skoków na żywo. Polaków w pierwszej serii pogodził dopiero Halvor Egner Granerud, ale Norweg wyprzedza minimalnie Dawida Kubackiego i Kamila Stocha. Andrzej Stękała 6, Piotr Żyła 8. Lider Turnieju Czterech Skoczni Karl Geiger jest dopiero 14.

Kto wygrał skoki dzisiaj?

Seria finałowa dla nas układała się jak marzenie. Piotr Zyła długo prowadził po skoku na odległość 137 m, ale wszystkich przyćmił Dawid Kubacki. Obrońca trofeum poleciał 144 m, bijąc rekord skoczni. Przed ostatni skokiem Graneruda na czele było trzech Polaków! Norweg nie dał rady. Skoczył 136 m i ledwo wyprzedził Żyłę. Dawid Kubacki najlepszy, Piotr Żyła trzeci, Kamil Stoch tuż za podium. Skoki w Ga-Pa WYNIKI.

Dawid Kubacki: - Ojcostwo dodaje energii życiowej i tą radość pokazywałem na skoczni. Co się stało od Oberstdorfu? Tajemnica. Nie było jak chciałem, ale odbiłem sobie w Ga-Pa.

Skoki na żywo. Kto wygrał?

Skoki transmisja online. Konkurs noworoczny w Garmisch-Partenkirchen jest nieodłączną częścią Turnieju Czterech Skoczni od utworzenia prestiżowego cyklu, czyli od 1980 roku. Po konkursie w Oberstdorfie sypnęło niespodziankami, poza podium klasyfikacji generalnej na razie uchodzący za największych faworytów Halvor Egner Granerud oraz Markus Eisenbichler. Nas ucieszyły bardzo dobre skoki i drugie miejsce Kamila Stocha.

Trwa głosowanie...

Czy Polak wygra Turniej Czterech Skoczni w tym sezonie?

Wyniki skoków - polskie pary w 1. rundzie w Garmisch-Partenkirchen

 • Stoch - Polasek
 • Kubacki - Aigro
 • Stękała - D. Prevc
 • Murańka - Nakamura
 • Kot - Freitag
 • Żyła - Hayboeck
 • Zniszczoł - Kraft

Wyniki na żywo Turnieju Czterech Skoczni

Wyniki skoków narciarskich. Kto jest faworytem w Ga-Pa? Rekordzistą zwycięstwo w tym konkursie jest Niemiec Jens Weisflog, ale gospodarze na triumf czekają już 18 lat! Czy passę porażek przerwie świetny w tym sezonie Karl Geiger? Z pewnością na więcej po Oberstdorfie liczy Markus Eisenbichler. Połowę z ośmiu ostatnich konkursów wygrali Norwegowie, więc w gronie kandydatów są Granerud. Przed rokiem najlepszy w Ga-Pa rok był Marius Lindvik, ale teraz Norwega nie zobaczymy na skoczni z powodu problemów z zębem mądrości.

Skoki narciarskie. Wyniki na żywo

Wyniki Turnieju Czterech Skoczni: miejsca Polaków. Polakom nie specjalnie wiodło się w Ga-Pa. Nigdy nie wygrał tu Adam Małysz, a jedyne zwycięstwo odniósł w 2018 roku Kamil Stoch. W poprzednich dwóch sezonach dwa razy trzecie miejsce na podium zajmował Dawid Kubacki.

Kto wygrał skoki narciarskie?

Skoki w Ga-Pa wyniki na żywo. Areną rywalizacji w Garmisch-Partenkirchen jest Grose Olympiaschanze (wielkość 142 m). Historia skoków w Ga-Pa właśnie obchodzi swoje setne urodziny. W 2007 roku stara skocznia została wysadzona w powietrze, a na jej miejscu wybudowano nowoczesny obiekt. Aktualnym rekordzistą jest Norweg Anders Jacobsen, który 31 grudnia 2014 roku skoczył 145 metrów podczas serii treningowej.

Turniej Czterech Skoczni 2020/21 TERMINARZ, PROGRAM, TRANSMISJE

Turniej Czterech Skoczni 2020/21 terminarz Oberstdorf

 • 28.12.2020 - kwalifikacje, godz. 16.30, transmisja na zywo Eurosport 1
 • 29.12.2020 - konkurs indywidualny, godz. 16.30, transmisja na zywo TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1

Turniej Czterech Skoczni 2020/21 terminarz Garmisch-Partenkirchen

 • 31.12.2020 - kwalifikacje, godz. 14.00, transmisja na zywo Eurosport 1
 • 1.01.2021 - konkurs indywidualny, godz. 14.00, transmisja na zywo TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1

Turniej Czterech Skoczni 2020/21 terminarz Innsbruck

 • 2.01.2021 - kwalifikacje, godz. 13.30, transmisja na zywo Eurosport 1
 • 3.01.2021 - konkurs indywidualny, godz. 13.30, transmisja na zywo TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1

Turniej Czterech Skoczni 2020/21 terminarz Bischofshofen

 • 5.01.2021 - kwalifikacje, godz. 16.30 transmisja na zywo Eurosport 1
 • 6.01.2021 - konkurs indywidualny, godz. 16.45, transmisja na zywo TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1

Skoki kto wygrał? Turniej Czterech Skoczni na żywo

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska
Dodaj ogłoszenie