https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Ktoś zostawił psa w... metalowym koszu na odpady przy cmentarzu w Inowrocławiu

Dariusz Nawrocki
Opracowanie:
- Z relacji mieszkańca wynika, że pies nie byłby w stanie wejść sam do tak wysokiego kosza. Piesek został przetransportowany do schroniska dla bezdomnych zwierząt przy ulicy Toruńskiej - informują strażnicy miejscy z Inowrocławia
- Z relacji mieszkańca wynika, że pies nie byłby w stanie wejść sam do tak wysokiego kosza. Piesek został przetransportowany do schroniska dla bezdomnych zwierząt przy ulicy Toruńskiej - informują strażnicy miejscy z Inowrocławia Straż Miejska Inowrocław
W poniedziałek, 2 maja, do Straży Miejskiej w Inowrocławiu zgłosił się mieszkaniec, który przyprowadził ze sobą psa. W niedzielny wieczór znalazł go w metalowym koszu na odpady przy cmentarzu na ulicy Marulewskiej.

Zobacz wideo: Tajemnice Twierdzy Toruń i innych miejsc w mieście

od 16 lat

Pies w metalowym koszu na odpady w Inowrocławiu

- Z relacji mieszkańca wynika, że pies nie byłby w stanie wejść sam do tak wysokiego kosza. Piesek został przetransportowany do schroniska dla bezdomnych zwierząt przy ulicy Toruńskiej - informują strażnicy miejscy z Inowrocławia.

Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska