Legia Warszawa pokonała Chojniczankę Chojnice [zdjęcia]

FIAŁ
Legia Warszawa - Chojniczanka Chojnice
Legia Warszawa - Chojniczanka Chojnice Szymon Starnawski
Legia Warszawa pewnie pokonała Chojniczankę w rewanżowym meczu ćwierćfinałowym Pucharu Polski.

Zapis relacji online: Legia - Chojniczanka na żywo

Zaczęło się doskonale dla drużyny trenera Pawlaka. Już w 5. minucie, po wzorowo przeprowadzonej kontrze, strzał Mikity (uderzył w słupek), dobił Rybski. Potem dominowali już gospodarze. Wyrównał Vranjes, a następnie po strzale Furmana z wolnego, piłkę do siatki skierował Prijović. Kilka minut później fantastycznym strzałem z dystansu popisał się Brzyski. Przewaga Legii była niepodważalna - gospodarze oddali 15 strzałów (7 celnych) na bramkę Hładuna, a Chojniczanka zaledwie pięć (2 celne).

Legia - Chojniczanka
Create column charts

Po przerwie wynik meczu ustalił Nikolić, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Guilherme. Brazylijczyk mógł podwyższyć na 5:1, jednak po jego strzale piłka trafiła w poprzeczkę. W końcówce meczu, za uderzenie łokciem, czerwoną kartką ukarany został Vranjes.

LEGIA - CHOJNICZANKA 4:1 (3:1)
Bramki: Vranjes (29), Prijović (33), Brzyski (38), Nikolić (64) - Rybski (5)
Czerwona kartka: Vranjes (Legia/86. - uderzenie łokciem).
LEGIA: Malarz - Broź, Lewczuk, Kopczyński, Brzyski - Guilherme, Vranjes, Furman (46. Bartczak), Kucharczyk - Saganowski (66. Żyro), Prijović (55. Nikolić).
Żółte kartki: Kopczyński.
CHOJNICZANKA: Hładun - Lisowski, Kieruzel, Biernat, Pietruszka - Kosakiewicz (70. Bartoszewicz), Mrozik, Zawistowski, Niedziela (83. Majtyka), Rybski (60. Czerwiński) - Mikita.
Żółte kartki: Biernat.
Sędziował: Jacek Lis (Ruda Śląska).