https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Lodziarnia "Torino" wygrała w plebiscycie Pomorskiej i Naszego Miasta w Grudziądzu [zdjęcia]

Piotr Bilski
Drugi rok z rzędu za najlepszą lodziarnię w Grudziądzu smakosze zimnych delicji w głosowaniu uznali włoską lodziarnię "Torino" znajdującą się obecnie przy Rynku 16.Lody produkują rodzinnie z własnych receptur Magdalena Misiuda i Ivano D`Angelo. Pracownicy lodziarni z wielką radością odebrali dyplom za I miejsce w plebiscycie Gazety Pomorskiej i portalu grudziadz.naszemiasto.pl na najlepszą lodziarnię powiatu grudziądzkiego. Gratulujemy.
Drugi rok z rzędu za najlepszą lodziarnię w Grudziądzu smakosze zimnych delicji w głosowaniu uznali włoską lodziarnię "Torino" znajdującą się obecnie przy Rynku 16.Lody produkują rodzinnie z własnych receptur Magdalena Misiuda i Ivano D`Angelo. Pracownicy lodziarni z wielką radością odebrali dyplom za I miejsce w plebiscycie Gazety Pomorskiej i portalu grudziadz.naszemiasto.pl na najlepszą lodziarnię powiatu grudziądzkiego. Gratulujemy. Piotr Bilski
Drugi rok z rzędu za najlepszą lodziarnię w Grudziądzu smakosze zimnych delicji w głosowaniu uznali włoską lodziarnię "Torino" znajdującą się obecnie przy Rynku 16.
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska