https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Maluchy z Książek z małym poślizgiem świętowały Dzień Dziecka

(AN)
Podczas sobotniej imprezy z okazji Dnia Dziecka w Książkach nie brakowało atrakcji dla dzieci. Maluchy mogły spróbować swoich sił w zumbie, do woli korzystać z dmuchańców. Przyjrzeć się z bliska sprzętowi jakim dysponują strażacy ochotnicy.
Podczas sobotniej imprezy z okazji Dnia Dziecka w Książkach nie brakowało atrakcji dla dzieci. Maluchy mogły spróbować swoich sił w zumbie, do woli korzystać z dmuchańców. Przyjrzeć się z bliska sprzętowi jakim dysponują strażacy ochotnicy. Fot. Alicja Kalinowska
Gry i zabawy, konkursy i możliwość bezpłatnego korzystania z dmuchańców i trampoliny - to atrakcje przygotowane dla najmłodszych w Książkach.W organizację ich święta zaangażowali się również strażacy ochotnicy. Impreza odbyła się dziś w ogrodzie w parku przy Gminnym Ośrodku Kultury zaplanowano imprezę z okazji Dnia Dziecka.

Wybrane dla Ciebie

Wyjmij z lodówki i podlej hortensje. Ogród utonie w kwiatach. Oto trik na kwitnienie!

Wyjmij z lodówki i podlej hortensje. Ogród utonie w kwiatach. Oto trik na kwitnienie!

Ostatnie wyniki losowania Lotto i Lotto Plus

Ostatnie wyniki losowania Lotto i Lotto Plus

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska