Martyna Mikołajczak mistrzynią Europy w wioślarstwie!

Jakub Stykowski
Wioślarki reprezentacji Polski wywalczyły złoty medal w dwójce podwójnej kategorii lekkiej na mistrzostwach Europy w Racicach (Czechy).Osada płynęła w składzie: Martyna Mikołajczak (LOTTO-Bydgostia), Weronika Deresz (WTW Warszawa). Wyniki finału ,,A”: 1.Polska – 6:58,55, 2.Holandia – 7:02,56, 3.Wielka Brytania – 7:03,02, 4.Rumunia – 7:04,27, 5.Francja – 7:05,43, 6.Włochy – 7:07,30.Więcej o sukcesach pozostałych zawodników z regionu już wkrótce. Filip Kowalkowski
Wioślarki reprezentacji Polski wywalczyły złoty medal w dwójce podwójnej kategorii lekkiej na mistrzostwach Europy w Racicach (Czechy).